Lietuvos jaunių ir jaunučių čempionatuose alytiškiai iškovojo aukso ir bronzos medalius

Savaitgalį Kaune vyko Lietuvos jaunių ir jaunučių kanupolo čempionatai.

Šeštadienį Lietuvos jaunučių U-16 čempionate varžėsi sportininkai iki 16 metų. Varžybose dalyvavo 6 komandos, paskirstytos į du pogrupius. Grupėse komandos, užėmusios pirmą – antrą vietas, kovas toliau tęsė dėl medalių. Geriausiai sekėsi Trakų baidarininkams, jie iškovojo keturias pergales ir tapo šios amžiaus grupės čempionais.

Alytaus sporto ir rekreacijos centro (ASRC) jaunimas ne taip sėkmingai žaidė. Grupėje alytiškiai iškovojo pergalę prieš Kauno „Vandens turistus“ ir lygiosiomis sužaidė su Kauno „Regesos“ bendraamžiais. Įvarčių santykis geresnis buvo „Regesos“ komandos naudai, todėl jie grupėje iškovojo pirmąją vietą. Alytiškiai užėmę grupėje antrąją vietą, pusfinalyje susitiko su kitos grupės nugalėtojais Trakų baidarininkais. Rungtynės buvo sunkios ir sėkmė lydėjo priešininkų komandą, jie ir laimėjo 3:1. Alytaus SRC sportininkai toliau tęsė kovą dėl bronzos medalių. Rungtynėse dėl trečiosios vietos alytiškiai susitiko su Vilniaus bendraamžiais ir iškovojo nesunkią pergalę. Finale dėl pirmosios vietos Trakai nugalėjo „Regesos“ komandą.

Sekmadienį vyko Lietuvos jaunių kanupolo čempionatas. Alytaus SRC jaunimas sėkmingai pradėjo čempionatą. Pirmose rungtynėse alytiškiai užtikrintai 10:1 nugalėjo Kauno „Regesos“ baidarininkus, antrose rungtynėse iškovojo pergalę prieš Vilniaus „Regatos“, trečiose sunkiose rungtynėse 6:5 nugalėjo Trakų komandą ir tapo Lietuvos jaunių U-18 čempionais. Alytaus SRC komandoje žaidė Marius Kiškiūnas, Kajus Kašelionis, Mindaugas Diksa, Džiugas Dumbliauskas, Marius Čekanauskas, Vilius Gecevičius ir Kajus Raulinavičius, komandos treneris Kęstutis Dambrauskas. Antrąją vietą čempionate iškovojo Vilniaus „Regata“, bronzos medalius – Trakų baidarininkai.

30537 9a4b7d9263aa7fe30e201b37b6c1630a