Naujo „7bet-NKL“ sezono alytiškiams nepavyko atidaryti pergalingai: savo namų rungtynes pralaimėjo varžovų teritorijoje

Naują „7bet-NKL“ sezoną „Šilutės-PDS.lt“ (1-0) krepšininkai namų tvirtovėje 83:75 (21:19, 18:22, 22:22, 22:12) pranoko „Alytų“ (0-1).

Alytiškiai savo namų rungtynes žaidė varžovų teritorijoje.

Į Šilutę sugrįžusio Tomo Lekūno sąskaitoje per 30 minučių buvo 14 taškų (3/5 dvit., 1/8 trit., 5/6 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 8 išprovokuotos pražangos ir 21 naudingumo balas.

Jam geriausiai talkino Nojus Jankūnas, kuris per 35 minutes pridėjo 15 taškų (5/8 dvit., 0/1 trit.), 7 sugriebtus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus bei 20 efektyvumo balų.

Atkakli kova tęsėsi pirmuosius tris kėlinius. Tiksint paskutinėms 8 žaidimo minutėms, po Juozo Balčiūno tolimo šūvio, pirmavo alytiškiai (69:64).

Tačiau į lemiamą šturmą pakilę Ryčio Vaišvilos auklėtiniai surengė spurtą 11:2 ir nusvėrė svarstykles į savo pusę (75:71).

Per likusios pustrečios minutės du Gabrieliaus Mažeikos tritaškiai iš eilės nubraukė visas priešininkų viltis sugrįžti (81:75) ir šilutiškiai įsirašė pirmąją pergalę šiame sezone.

Alytiškių nuo nesėkmės neišgelbėjo galingas Ronaldo Rutkausko dvigubas dublis. Puolėjas per 37 minutes pelnė 23 taškus (8/16 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 26 naudingumo balus.

„Alytus“: Ronaldas Rutkauskas 23 (8/16 dvit., 7/8 baud., 16 atk. kam., 6 kld., 26 naud.), Juozas Balčiūnas 17 (5/11 trit.), Lukas Kazlauskas 14 (7/8 dvit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Malekas Davisas 12 (3/8 dvit., 2/7 trit.), Martynas Pocevičius 7.

„Šilutė-PDS.lt“: Nojus Jankūnas 15 (5/8 dvit., 5/8 baud., 7 atk. kam., 4 kld.), Tomas Lekūnas 14 (1/8 trit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Gabrielius Mažeika 13 (3/6 trit., 5 atk. kam.), Yevhenas Balabanas 11 (4/6 dvit., 7 atk. kam.), Ja'Darius Harrisas 9, Aurimas Urbonas 8 (2/2 trit., 9 rez. perd.).