Pirmajame draugiškame mače „Dzūkija“ nepasigailėjo „Žalgirio“ dublerių

Naujajam krepšinio sezonui besiruošianti Alytaus „Dzūkijos“ komanda sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes. Antradienį Kaune alytiškiai  išmėgino jėgas su Kauno  „Žalgirio“ 2 ekipa.

Kauniečių  komandos vyr. treneris Arvydas Gronskis šiose rungtynėse turėjo verstis be kelių svarbiausių krepšininkų, kurie prakaitą lieja „Žalgirio“ pagrindinės komandos treniruotėse.

Nieko keisto, kad „Betsafe–LKL“ rungtyniaujanti „Dzūkijos“ komanda nuo pat rungtynių pradžios kontroliavo mačo eigą. Po pirmojo kėlinio alytiškiai pirmavo 27:19, o antrajame padvigubino persvarą – 45:29.

Jaunieji žalgiriečiai sugebėjo laimėti trečiąjį kėlinį, o ketvirtojo kėlinio viduryje priartėjo iki 9 taškų - 79:70, tačiau galiausiai pralaimėjo rungtynes rezultatu 93:75.

Rezultatyviausiai alytiškių  gretose žaidė  21 tašką pelnęs Mindaugas Sušinskas ir 18 įmetęs Gave‘as Devoe. Radoslavas Pekovičius ir Paulius Danisevičius pridėjo po 12 taškų.

Kauniečių gretose išsiskyrė Karolis Babušis, surinkęs 15 taškų,  Giedrius Bergaudas pelnęs  12 bei  Gytis Mačionis įmetęs 11 taškų.