Ketvirtajame kėlinyje išsikapstęs „Neptūnas“ palaužė svečius iš Alytaus

Rungtynių pradžioje užtikrintai pirmavęs, tačiau vėliau palūžęs Klaipėdos „Neptūnas“ (2-0) iškovojo pergalę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionate.

Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai namuose 74:67 (26:15, 14:25, 17:24, 17:3) palaužė Alytaus „Sintek-Dzūkija“ (1-1) krepšininkus.

Trečiajame kėlinyje „Neptūnas“ turėjo 7 taškų deficitą (57:64).

„Neptūnas“ pirmojo kėlinio viduryje atsiliko 11:13, tačiau ketvirčio pabaigoje spurtavo 15:2 ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 11 taškų persvara – 26:15.

Visgi antrojo ketvirčio pabaigoje „Neptūnas“ sužaidė tragišką atkarpą, kai „Sintek-Dzūkija“ krepšininkų spurto metu pralaimėjo 3:21, o į ilgąją pertrauką komandos patraukė tvyrant lygiosioms – 40:40.

Po ilgosios pertraukos sugrįžęs Paulius Danisevičius sukūrė tikrą šou, kai pataikė 4 tolimus metimus ir vieną dvitaškį, o alytiškiai ketvirtį laimėjo 7 taškais (24:17) ir po trijų ketvirčių pirmavo 64:57.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Neptūnas“ spurtavo 9:1, o 36-ąją rungtynių minutę Osvaldas Olisevičius baudų metimais ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą – 66:65.

Iki rungtynių pabaigos likus pusantros minutės klaipėdiečiai pirmavo jau 6 taškais – 73:67.

Tašką rungtynėse padėjo Mato Jogėlos baudos metimas, leidęs „Neptūnui“ švęsti pergalę 7 taškų persvara (74:67).

„Neptūnas“: Simas Galdikas, Tomas Delininkaitis ir Darrinas Dorsey po 11, Matas Jogėla 10, Tadas Sedekerskis (7 atk. kam.) ir Gytis Masiulis po 8.

„Sintek-Dzūkija“: Paulius Danisevičius 18 (4/6 trit., 5 atk. kam.), Artūras Jomantas 17 (5 atk. kam.), Anthony Bowie 10 (5 rez. perd.), Mindaugas Sušinskas (5 atk. kam., 5 per. kam.) ir Egidijus Dimša (8 atk. kam.) po 8, Gediminas Žalalis 6 (6 atk. kam.).