Kelionė iš Druskininkų tamsų vakarą alytiškei įsirėžė visam gyvenimui – viskas vyko lyg kine

Alytiškė Vitana Brucienė savo socialinio tinklo paskyroje pasidalijo įspūdžiais apie gąsdinančiai prasidėjusį, tačiau laimingai pasibaigusį nuotykį kelyje. Dalijamės jos istorija.

„Kelionės iš Druskininkų šiltą rugsėjo 25-osios vėlyvą vakarą niekada nepamiršiu, nes sulaukiau tiek dėmesio, kad net nejauku... Viskas vyko kaip kine! 

Ogi už Merkinės žiedo – stop! Mano mažas raudonas „Peugeot“ sustojo, užkaito, važiuoti negaliu, tamsu, baisu, nieko nesuprantu. Ir beviltiškai juokinga, bet pakeliu variklio dangtį – o ką toliau? 

Nuotoliniu būdu patarimus duoda vyras, bet aš gi blondinė... man galima paprašyti pagalbos.

Pamoju telefono žibintu pro šalį lekiančiam, rodos, prabangiam BMW – pravažiavo... Ne – sustojo! Atbuliniu iki manęs, o tuomet išlipa vyrukas.

Šiek tiek sukirbėjo – o jei koks niekadėjas? Bet tas mintis vejant tolyn, juk reikia pagalbos, priartėja švyturėliai – policija. Mintys subėgioja – avarinis įjungtas, liemenė su atšvaitais, viskas tvarkoje. Man reikia pagalbos... 

Jau trys vyrai mano paslaugoms. Mano automobilio diagnozė – išbėgo aušinimo skystis. Jau vyro pamokyta sakau – turiu šiek tiek vandens. Vyrai supila, bet labai jau mažai. 

Ir ką – policininkas veža mane į degalinę vandens, dukrą saugo kitas policininkas ir su BMW vairuotoju apžiūrinėja mano mažutį „Peugeot“. Nugirstu, kad BMW vyrukas kartu su juo važiavusiai moteriai sako: „Jei ką, parvešime moterį su dukra į Alytų.“ Jie patys važiavo į Prienus. 

Mintyse iš karto atsiprašau jo už tą „niekadėją“... Vyrai supila vandenį ten, kur reikia, ir linki gero kelio – BMW vairuotojas praveda instruktažą, kaip važiuoti, ką daryti, jei vėl automobilis užkaistų. 

Aš padėkoju, paspaudžiu ranką, jis nuvažiuoja – ačiū tau, baltojo BMW vairuotojau! 

Na, o policininkai nepaleidžia, sako, palydėsim šiek tiek, kad jums ramiau būtų. Važiuoju – matau, mane stabdo švyturėliais. Pareigūnai pakelia variklio dangtį, dar kartą patikrina, pasitaria labai gražia dzūkiška tarme – įtariu, kad varėniškiai – ir palinki laimingai grįžti namo. 

Grįžome. Šioje blondiniškoje sumaištyje ir sutrikime nepraleidom pro akis pareigūnų parvardžių ant uniformų – Ivanauskas ir Alekšiūnas. Nuoširdžiai jums dėkoju. Tokia nuoširdi ir žmogiška pagalba dar labiau sustiprino mano pagarbą ir pasitikėjimą policijos pareigūnais“, – patikino V.Brucienė.

Portalui lrytas.lt Vitana pridūrė sveikinanti ne tik jos pagalbininkus, bet ir visus šios profesijos atstovus su Angelų sargų diena, kurią jie minės spalio 2d. „O tie du iš Varėnos tamsiame kelyje ir nerimo momentu pasirodė tikrai kaip angelai“, – pasidžiaugė alytiškė.  

lrytas.lt informacija

Komentarai

 • Katie Allen
  prieš 54 minučių
  Esu iš vieningos valstybės, esu slaugytoja, ši mano meilės gyvenimo istorija. Esu susituokusi 4 metus, o penktaisiais santuokos metais kita moteris turėjo atimti iš manęs mylimąjį, o mano vyras paliko mane ir vaikus, ir mes kentėjome 2 metus, kol sutikau įrašą, kuriame šis vyras dr. Ilekhojie, kurie kažkam padėjo, ir aš nusprendžiau pabandyti padėti man parsivežti savo vyrą namo ir patikėk, aš tiesiog išsiunčiau savo ir mano vyro nuotrauką, o po 48 valandų, kaip jis man pasakė, pamačiau automobilis įvažiavo į namus ir štai tai buvo mano vyras, jis atėjo pas mane ir vaikus, todėl aš džiaugiuosi galėdamas sutikti kiekvieną iš jūsų ir sutikti savo mylimąjį.

  El. Paštas: gethelp05@gmail.com
  „Whatsapp / Viber“: +2348147400259
 • Lucia Neto
  prieš 50 minučių
  Noriu pasakyti pasauliui apie didįjį ir galingąjį vyrą, vadinamą daktaru Ilekhojie. Mano vyras mane apgaudinėjo ir nebeatsisakė manęs ir mūsų vaikų, kai paklausiau, kokia problema, jis man pasakė, kad įsimylėjo mane ir norėjo skyrybų. Buvau taip suskaudusi, kad verkiau visą dieną ir naktį, bet jis išėjo iš namų, aš kažko ieškojau internete, kai pamačiau straipsnį, kaip puikus ir galingas daktaras Ilekhojie padėjo daugeliui panašių situacijų, tokių kaip mano, ten buvo jo kontaktas, todėl aš jį išsiunčiau žinutę, pasakojančią apie mano problemą, jis man pasakė, kad netrukus grįš mano vyras. Aš padariau viską, ko jis paprašė kitą dieną, kad nustebčiau, mano vyras grįžo namo ir prisiekė niekada daugiau neišeiti. jei santuokoje išgyvenate sunkų laiką, susisiekite su dr. Ilekhojie per „Whatsapp / Viber“ telefonu (+2348147400259 arba El. paštas (gethelp05@gmail.com)
 • Berlin Claire
  prieš 58 minučių
  Po 4 metų santuokos netekau vyro kitai moteriai. Turėjome gražią santuoką, tačiau jis užmezgė santykius su bendradarbiu, kuris jį vijosi. Jis gyvena netoli savo darbo ir atsisakė kalbėtis su manimi ar grįžti namo. Buvau taip nuniokota ir man buvo sunku susitvarkyti. Aš labai sunerimau ir man reikėjo pagalbos. Vieną dieną naršydama internete, susidūriau su Amber luke komentaru, kuriame teigiama, kad daktarė Ilekhojie padėjo jai išspręsti santuokines problemas, atkurti nutrūkusius santykius ir pan. Taigi, pajutau, kad turėčiau jį išbandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis padarė man burtą. Po 2 dienų mano vyras atėjo pas mane ir atsiprašė už padarytas skriaudas ir žada daugiau niekada to nedaryti. Nuo tada viskas grįžo į savo vėžes. Aš ir mano šeima vėl laimingai gyvename kartu. Visa tai ačiū dr. Ilekhojie. Jei jums reikia pagalbos, siūlau susisiekti su juo. Jis jūsų nenuvils. Aš suteikiu jums 100% garantiją, kad jis jums padės. Jo el. Paštas gethelp05@gmail.com. Taip pat pasiekite jį „WhatsApp“ / „Viber“ numeriu: +2348147400259
 • Greg Olmo
  prieš 31 minučių
  Prieš porą mėnesių mane paliko žmona ir mes buvome išsiskyrę 5 mėnesiams. Bet tada sužinojau, kad ji užmezga santykius su viena geriausių mano draugių. Buvau nuniokota. Nebuvau tikra, ar norėjau keršto, ar norėjau jos susigrąžinti, internete aptikau dr. Ilelhojie liudijimus ir jo mobiliojo telefono numerį, o telefonu su juo apžvelgiau mano galimybes. Nusprendžiau, kad norėčiau žmonos susigrąžinti dėl sūnaus. Dabar ji grįžo, ačiū dr. Ilekhojie, su juo galite susisiekti el. Paštu: (gethelp05@gmail.com arba Call / WhatsApp: +2348147400259
 • Jenna Marko
  prieš 49 minučių
  Noriu greitai parašyti apie „Galingą burtų ratuką“, kuris man padėjo, kai turėjau nesusipratimą su vyru, dėl kurio atsirado skyrybos. Aš susisiekiau su šiuo galingo burtų šaukliu, vadinamu dr. Ilekhojie, ir sekiau jo paprašytą žingsnį, o per 48 valandas mano vyras man paskambino ir troško atleisti ir kad jis nieko daugiau nenorėjo, kaip tik turėti mane ant rankų amžinai. Esu kupinas tiek džiaugsmo ir laimės, kad radau daktarą Ilekhojie, tikiuosi, kad visi čia rasite šį mano liudijimą ir susigrąžinsite savo vyrą vos per 24 valandas. Jis man padarė puikų darbą. Esu tokia laiminga ir susijaudinusi, nes, rašydama šį liudijimą, mano vyras vėl beprotiškai mane myli. Jei yra kas nors, turintis sunkumų ir reikalaujantis pagalbos, prašome susisiekti su dr. Ilekhojie jo el. Pašto adresu: (gethelp05@gmail.com) Whatsapp / Viber +2348147400259
 • Camila Cenkov
  prieš 2 minučių
  Šių metų pradžioje, kai pirmą kartą susisiekiau su jumis, buvau vieneri metai į karčią skyrybų kovą su savo vyru. Maniau, kad mano santuoka ir šeima buvo sužlugdyti. Radau jūsų svetainę ir atsikvėpiau, nors tikrai nežinojau, kaip tai veikia. Ne tik jūsų „Stop Skyry“ meilės burtai man veikė itin greitai, bet ir buvote tam, kad galėtumėte man padėti ir konsultuoti kiekvieną proceso žingsnį. Jūs man labai padėjote ir džiaugiuosi galėdamas jus informuoti apie mūsų pažangą. Mes su vyru susitaikėme ir nuo to laiko atnaujinome įžadus. Mes esame stipresni nei bet kada. Aš tokia laiminga, kad galėjai man padėti išlaikyti mano šeimą nepažeistą. Be tavęs nesu tikras, ką būčiau padaręs. Ar jūs ten susiduriate su tomis pačiomis santuokos problemomis, tada galite susisiekti su juo per jo el. Pašto adresą: (gethelp05@gmail.com) Telefonas: +2348147400259
 • Konrad Hulio
  prieš 4 minučių
  Susižalojusi širdis nėra džiaugsmas, kurį žinai. Žmona privertė mane išsiskirti, kai pagavo mane apgaudinėjant ją su buvusiu mylimuoju. Buvo taip gėda ir jautėsi taip nusivylusi savimi. Negalėjau pakęsti fakto, kad nebeturiu gyvenimo draugo, todėl nusprendžiau pabandyti susigrąžinti žmoną viskuo, ką tik galėjau padaryti, bet nieko neišėjo. Iki tol, kol buvau nukreiptas pas daktarą Illekhojie, kuris, mano manymu, buvo neįmanoma, sugrąžindamas žmoną per 48 valandas po to, kai užmezgiau ryšį su juo. Galiu drąsiai ir džiaugsmingai sakyti, kad mano santuoka veikia puikiai ir gražiau nei anksčiau, ir aš labai laiminga, kad užmezgiau ryšį su daktare Illekhojie, nes jis tikrai genijus. Ačiū ir Lucy Morris, kad ji sujungė mane su Dr. Illekhojie, Jei turite kokių nors klausimų, neatsižvelgiant į tai, koks jis didelis, daktaras Illekhojie tai sutvarkys jums. Jo el. Pašto adresas; gethelp05@gmail.com Arba paskambinkite jo WhatsApp numeriu; +2348147400259 skubiam atsakymui
 • Erica Yacob
  prieš 52 minučių
  Aš ką tik susigrąžinau savo vyrą, naudodamasis tikrosios meilės kerų daktaru dr. Ilekhojie. Nuo tada, kai man padėjo daktaras Ilekhojie, mano vyras yra labai stabilus, ištikimas ir artimesnis man nei anksčiau. Taip pat galite susisiekti su šiuo burtų siuntėju ir susitvarkyti savo santykius. Čia jo kontaktas, „WhatsApp“: +2348147400259 El. Paštas: (gethelp05@gmail.com)

Parašykite komentarą