Apsilankymas vaškinių figūrų parodoje

Spalio 13 d. Alytaus miesto socialinių paslaugų centro vaikų dienos centro lankytojai lankėsi Vaškinių figūrų parodoje Alytaus kultūros ir komunikacijos centre. Jie apžiūrėjo itin tikroviškus 35 žymių žmonių, filmų bei animacinių filmukų herojų personažus. Kiekvieną figūrą pristato informacinės kortelės, jose išsamiai aprašomas vaizduojamasis personažas, tad vaikai ne tik grožėjosi personažais, bet ir gilino žinias apie vaizduojamas mitologines būtybes, pramogų, mokslo, meno pasaulio, istorinius veikėjus, buvo supažindinti su tuometine kultūra.
Didžiausią įspūdį jaunimui paliko Alberto Enšteino, Čingischano, Lady Gagos, moters ilgu kaklu figūros, kompozicija, kurioje atvaizduotas italų tapytojo Sandro Botičelio Veneros gimimas. Žinoma, vaikai neliko abejingi ir filmų vaikams, žymiausių animacinių filmukų veikėjams – „Betmenui" ,„Karibų piratams", „Ledynmečio" personažams.
Džiugu, kad vaikai ne tik mėgavosi vaškinių figūrų parodos figūromis, bet ir sužinojo apie žymias asmenybes, susipažino su kitomis kultūromis, prisiminė istoriją.
Dėkojame organizatoriams už suteiktą galimybę dalyvauti parodoje.


Alytaus miesto socialinių paslaugų centro informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą