Tomas Pačėsas pateikė savo versiją apie konfliktą ligoninėje: „Tai galima vertinti kaip provokaciją“

Koronavirusui ir toliau krečiant šalį, nuo šios klastingos ligos neišsisuka ir garsenybės. Buvęs krepšininkas, verslininkas, politikas bei tikra Alytaus miesto įžymybė – Tomas Pačėsas (50 m.) – taip pat pripažino neseniai tuo apsikrėtęs.

Ir nors koronavirusas sukėlė tokių komplikacijų, kad net teko gultis į ligoninę, istorija, kurią išgirdo televizijos laidos „Prieš srovę“ žiūrovai, buvo ne apie sveikatą. Tai istorija apie intymius pokalbius ligoninėje ir… iš to kilusį didžiulį skandalą.

Istorija, kuri prasidėjo nuo medicinos personalo aptarinėjamo apatinio trikotažo, išties pasisuko visai ne ten, kur būtų galima tikėtis. Viskas baigėsi tokiu aštriu konfliktu, kad prireikė net policijos.

„Manau, kad pasiektas dar vienas mano žinomumo rodiklis“, – apie konfliktą dabar jau su šypsena sako T.Pačėsas.

Tačiau tada, kai atsigulė į ligoninę, buvusiam krepšininkui smagu tikrai nebuvo. T.Pačėsui, koronavirusu apsikrėtusiam nuo sūnaus, praėjusių metų pabaigoje dėl viruso sukeltų komplikacijų teko gydymą iš namų perkelti į Alytaus miesto ligoninę.

105844332 ae90cc91 f144 4dce 997d 86f72940f51b

Jis neslepia – šiame skyriuje besigydančių būklė nėra pati geriausia. Jo paties taip pat nebuvo išimtis.

O čia dirbantis medicinos personalas, anot verslininko, elgėsi taip, kad viduryje nakties niekaip nebuvo galima ilsėtis.

Nusprendęs personalą sudrausminti, T.Pačėsas netgi trumpam nusiėmė deguonies kaukę ir išėjo iš palatos.

Tačiau, kaip laidoje teigs buvęs krepšininkas, iškart sulaukė jį nustebinusio atsako.

110015202 1c2cc777 e980 4700 a87d 46f0bd84d0f1

„Manau, kad emocijos kilo tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės. Tai – natūralu. Bet kai išgirsti, kad tau čia ne krepšinio aikštelė, tu čia nevadovauk ir neaiškink, tuo viskas nesibaigia. Tai galima vertinti ir kaip provokaciją, ir kaip nesiskaitymą. Aš – pacientas, o medicininė įstaiga pacientui turėtų dirbti“, – sakys pokalbį su sesutėmis iš savo perspektyvos atpasakojęs T.Pačėsas.

Konfliktas tarp buvusio krepšininko ir medicinos personalo buvo žodinis ir tetruko 5 minutes, tačiau šiandien jis jau nagrinėjamas policijoje.

Tiesa, pareiškimą – ir tik praėjus 10 dienų po incidento – parašė ne pats T.Pačėsas, o… ligoninės vadovas.

„Jis sutrikdė viešąją rimtį, necenzūriniais žodžiais iškeikė ten buvusius darbuotojus, medicinos personalą, grasino jiems ir taip sutrikdė to skyriaus darbą“, – kas parašyta pareiškime apie T.Pačėsą, laidoje vardino Alytaus miesto policijos atstovė.

110015311 5f89a1aa 45c2 4bde 9da7 534032a2559b

Tačiau savo ruožtu buvęs krepšininkas tikins kitaip – Lietuva jau visai netrukus sužinos, kaip buvo iš tiesų, nes jis pastebėjo ligoninės koridoriuose esančias kameras. Gavus įrašą, jis tikina, nebereikės niekuo abejoti.

„Jei galima viešinti viską be manęs, tikiuosi, kad bus galima viešinti ir viską su manimi. Viską pasižiūrėsime“, – apie kamerų užfiksuotą medžiagą sakė jis.

Tačiau būtent čia įsipina dar viena detalė. Ligoninėje vadovaujamą darbą dirba keturi Alytaus miesto politikai, tarybos nariai.

Kurie – sutapimas, ar ne – priklauso kitoms politinėms jėgoms nei T.Pačėsas. Ar čia, apatinio trikotažo skandale, galima nesutarimų priežasties ieškoti… partiniuose nesutarimuose?

Kaip į laidos komandos klausimus apie konfliktą reagavo vienas iš ligoninės vadovų bei kiti Alytaus miesto tarybos nariai? Apie ką tą lemiamą naktį šnekėjosi medicinos sesutės? Kodėl pareiškimas į policiją apie skandalą buvo paduotas tik praėjus 10 dienų po įvykio ir tai padarė ne pats T.Pačėsas?

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą