Liko vos kelios dienos atiduoti savo balsą už alytiškių idėjas

Iki birželio 30 d. dar galite atiduoti savo balsą už pačių alytiškių pasiūlytas idėjas. Trys iniciatyvos mažųjų projektų kategorijoje ir dvi didžiųjų laukia miestiečių balsų, nes tik jūs nuspręsite, kurios iš jų bus įgyvendintos. 

Balsuoti gali visi Alytaus miesto gyventojai nuo 16 metų, vieną kartą atiduodami savo balsą už pasirinktą idėją (-as). 

Šiemet balsavimo tvarka supaprastinta ir nebūtina balsuoti už abejų kategorijų projektus, jums užtenka išsirinkti ir vieną, kuris atrodo įdomiausias ir reikalingiausias. Daugiausiai alytiškių palaikymo sulaukusios iniciatyvos bus įgyvendintos savivaldybės biudžeto lėšomis. 

Todėl kviečiame balsuoti jus ir paraginti tai padaryti artimuosius.

Susipažinkite su projektais:

Mažųjų iniciatyvų kategorija:

  1. PROJEKTAS „PAŽINK ALYTAUS PAUKŠČIUS“. Juo siekiama žymiausiose miesto vietose – Jaunimo parke, Miesto sode, Anzelmo Matučio parke, prie Dailidės ežerėlio, Baltosios Rožės tilto – pastatyti informacinius stendus, kurie pristatytų šiose vietose gyvenančius paukščius. Stenduose atsispindėtų paukščių nuotraukos, aprašymai ir QR kodas, kurį nuskanavus, būtų galima išgirsti paukščio giesmę.
  2. PROJEKTAS „GYVAS DRAUGYSTĖS KIEMAS“. Siekiama sukurti ir įrengti aktyvaus laisvalaikio ir užimtumo organizavimui skirtą infrastruktūrą įvairaus amžiaus gyventojams, kuri padėtų palaikyti savarankiškumą, gerą fizinę ir emocinę būklę, mažintų vienišumo jausmą, skatintų bendruomeniškumą. Numatoma įgyvendinimo vieta – Žuvinto g. 13, Šaltinių g. 2, 4, A. Jonyno g. 3, 5, 7 vidinis kiemas. 
  3. PROJEKTAS „ALYTAUS GYVŪNŲ PAPLŪDIMYS“. Pasinaudojant jau esamu savivaldybių pavydžiu, šiuo projektu siekiama įrengti oficialų gyvūnams (šunims) pritaikytą paplūdimį su reikiama infrastruktūra. Įgyvendinimo vieta – prie Didžiosios Dailidės ežerėlio. 


Didžiųjų iniciatyvų kategorija:

  1. PROJEKTAS „PADAUŽŲ AIKŠTELĖ“. Juo siekiama įkurti pirmąją Alytuje žaidimų aikštelę, pritaikytą paaugliams. Ji būtų įrengta Jaunimo parke. Aikštelės tikslas – kad paaugliai turėtų savo erdvę, kurioje galėtų karstytis, laipioti, suptis, sėdėti, žaisti, bendrauti, nes parko didžioji vaikų žaidimų aikštelė skirta mažiesiems alytiškiams, o ja labai dažnai naudojasi vyresnio amžiaus vaikai. 
  2. PROJEKTAS „SVEIKA, SPORTIŠKA IR DRAUGIŠKA BENDRUOMENĖ. MULTIFUNKCINĖS SPORTO IR POILSIO AIKŠTELĖS ĮRENGIMAS – TVARIOS BENDRUOMENĖS GARANTAS“. Įrengta daugiafunkcė aikštelė būtų pritaikyta ir jaunimui, ir senjorams, vienoje vietoje būtų galima išbandyti daug skirtingų įrenginių, aktyviai praleisti laiką. Įgyvendinimo vieta – antrasis Panemunės mikrorajonas, teritorija, esanti tarp Žirgų g. 46 sklypo ir pėsčiųjų bei dviračių tako, šalia Tūkstantmečio tilto).

Balsavimas vyksta čia: https://bit.ly/3MHyjdU

Balsuojant būtina nurodyti savo vardą, pavardę, gimimo datą ir adresą. Šie duomenys, nurodyti balsavimo metu, bus naudojami tik balsuojančiam asmeniui identifikuoti ir patikrinti, kiek kartų asmuo balsavo, tačiau jie nebus skelbiami viešai.

AMS, Komunikacijos skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą