Lazdijų rajone prasidėjo senjorų vakcinacija: jau paskiepyti 168 vyresniojo amžiaus gyventojai

Lazdijų rajone nuo COVID-19 ligos pradėti skiepyti senjorai. Vakar Lazdijų savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centre paskiepytas 51 vyresniojo amžiaus rajono gyventojas.

Šiandien vakcinacija  įgavo didesnį pagreitį.   Individualiai kiekvienam paskirtu laiku senjorai keliavo į dvi vakcinacijos vietas: Lazdijų karščiavimo kliniką, kur vakcinaciją atliko Lazdijų savivaldybės  pirminės sveikatos priežiūros centro slaugytojos bei į  Lazdijų jaunimo centro patalpose įrengtą vakcinavimo centrą, kuriame senjorus vakcinavo UAB Lazdijų sveikatos centro medikės.

Lazdijų visuomenės sveikatos biuro darbuotojos, talkinančios rajono medikams koordinuojant vakcinacijos eigą, pasidžiaugė, kad pirmosios  vakcinacijos dienos buvo sėkmingos ir rezultatyvios, nes  atvyko visi skiepytis užsiregistravusieji senjorai. Nemažai jų atvyko su sutuoktiniais, kai kurie – lydimi artimų asmenų. Tai rodo mūsų rajono senjorų sąmoningumą ir atsakomybę.

 Daugelio atvykusiųjų nuotaika buvo puiki: jie tarpusavyje netgi juokavo  kovido  ir internautų, sėjančių baimes ir pranašystes dėl skiepų, tema. Šiandien buvo paskiepyti dar 117 senjorų, iš viso per dvi pastarąsias dienas – jau 168. Kiti užsiregistravusieji ir eilėje vakcinuotis laukiantys senjorai atvykti bus pakviesti individualiu skambučiu, kurio jie gali sulaukti jau šį savaitgalį arba artimiausiomis ateinančios savaitės dienomis. Jiems bus pranešta vakcinacijos vieta ir konkretus laikas.

Tuo tarpu COVID-19 susirgimų mūsų savivaldybėje statistika per praėjusią savaitę verčia suklusti: Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, nuo praėjusio iki šio penktadienio susirgo 12 rajono gyventojų.  

lazdijai.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą