Naujai asfaltuotu keliu dar šiemet džiaugsis ir Būdviečio seniūnijos gyventojai, ir turistai, keliaujantys į „Jotvingių kiemą“

Žvyrkelių asfaltavimui ir asfaltuotų kelių atnaujinimui Lazdijų rajono savivaldybėje skiriamas ypatingas dėmesys.

Dar šiais metais planuojama pabaigti valstybinės reikšmės kelių  Lazdijai – Naujoji Kirsna – Šeštokai (3,19 km), Noragėliai – Krikštonys (3,24 km) asfaltavimą.

Vasarą buvo išasfaltuotas vietinės reikšmės kelias, einantis per Šventežerio seniūnijos Barčių kaimą, kurio ilgis 2,792 km. Tai pat – 3,552 kilometro kelias Seirijočiai–Onciškiai.

Asfaltuotų kelių sąrašą šiais metais papildys ir 0,680 kilometro kelio atkarpa Būdviečio seniūnijoje, Strumbagalvės kaime. Kelias eina pro Būdviečio kaimo kapines, iki turistų intensyviai lankomo objekto – akmenų muziejaus „Jotvingių kiemas“.

„Kryptingas ir vieningas rajono savivaldybės tarybos ir savivaldybės vadovų darbas, siekiant išasfaltuoti kuo daugiau kelių ir nuolat ieškant tam lėšų, atneša pozityvių rezultatų. Nors vėliau nei planuota, tačiau nauja asfalto danga dar šiais metais džiaugsis ir Būdviečio seniūnijos gyventojai, kurie važiuos link Būdviečio kaimo kapinių, ir „Jotvingių kiemo“ lankytojai, – kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.   

Rugsėjo 9 dieną Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorė Ilona Šaparauskienė pasirašė rangos darbų sutartį su UAB „Daugesta“ dėl minėtos kelio atkarpos asfaltavimo. Sutartyje numatyta, kad  bus ne tik nutiestas asfaltas, sutvarkyta kelio sankasa, grioviai, nuovažos, įrengti kelkraščiai bei kelio ženklai, bet įrengta  automobilių stovėjimo aikštelė ir šalia Būdviečio kapinių.  

lazdijai.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą