Seniūnams pristatyta informacija dėl nedarbo mažinimo

Gegužės 19 d. Alytaus rajono savivaldybės seniūnijų seniūnai dalyvavo susitikime su Valstybės mokesčių inspekcijos, Policijos, Sodros, Užimtumo tarnybos ir Valstybės darbo inspekcijos atstovais. Jo metu seniūnams pristatyta tarnybų veikla ir aktualijos.

VMI atstovė Vilija Vasiliauskienė pristatė žemės ūkio ir miškininkystės paslaugas, mokestinės nepriemokos ar baudos už administracinį mokėjimą atidėjimus arba išdėstymus, individualios veiklos vykdymo formas ir apmokestinimus. 

Valstybės darbo inspekcijos atstovė Neringa Aponienė seniūnams kalbėjo apie nelegalų darbą ir jo žalą, darbo sutarčių sudarymo principus ir sąlygas.

Seniūnijų seniūnams VSDFV Kauno skyriaus atstovė Jūratė Šarkuvienė priminė apie PSD ir VSD įmokų mokėjimus, supažindino su individualią veiklą ir verslo liudijimą turinčiais pagrindiniais vykdymais ir aspektais.

Seniūnams iškėlus klausimą apie nedarbo mažinimą Alytaus rajone, Užimtumo tarnybos atstovė Vilija Maksimavičienė pristatė pagrindines idėjas, kaip sumažinti nedarbo lygį ir supažindino su darbo teisėmis.

Policijos atstovė Laura Svolkinaitė parodė vaizdo medžiagą apie smurtą artimoje aplinkoje ir ragino susitikinti su gyventojais ir juos informuoti, kaip apsisaugoti nuo tokio smurto.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą