Alytaus rajone valomi gyventojų kaminai

 

Alytaus rajono savivaldybės kvietimas pasinaudoti kaminkrėčių paslaugomis ir pigiau išsivalyti kaminus sulaukė didelio susidomėjimo. Per šiek tiek daugiau nei savaitę į savivaldybę kreipėsi per 100 gyventojų. Kaminų valymo paslauga pigesnė, jeigu iš tos paties vietovės registruojasi daugiau gyventojų.
Kartu su kaminkrėčiu pas gyventojus važiuoja ir ugniagesys gelbėtojas, kuris apžiūri ir įvertina gyventojų būsto elektros instaliaciją, krosnių tvarkingumą, patikrina, ar įrengti dūmų detektoriai, konsultuoja gyventojus gaisrų prevencijos klausimais.
Šiuo metu kaminų valymo darbai vyksta Miroslavo seniūnijoje, kurioje atsirado daugiausiai norinčiųjų juos išsivalyti gyventojų. Apžiūrėti darbų eigos Miroslave nuvyko Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius. Jis pažymėjo, kad gyventojai džiaugėsi savivaldybės sudaryta galimybe paslaugą gauti pigiau, noriai registravosi prieš šildymo sezoną išvalyti kaminus.
Specialistai primena, kad, ruošiantis naujam šildymo sezonui, reikia ne tik pasirūpinti kietu kuru, bet ir krosnies kaminu, nes dažniausia gaisrų priežastis šaltuoju metų sezonu – nevalyti kaminai.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

 

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą