Apsilankykite naujame Alytaus miesto savivaldybės interneto tinklalapyje!

 

Naujas, inovatyvus, modernus, funkcionalus, šiuolaikiškas – toks naujasis Alytaus miesto savivaldybės interneto tinklalapis www.alytus.lt.
Kviečiame alytiškius ir ne tik juos apsilankyti jau dabar!
Nuo šiol naujame interneto portale informaciją rasti bus kur kas paprasčiau nei buvo anksčiau. Gyventojams skirtos paslaugos, skelbimai, informacija apie renginius, sveikatingumą, transportą, švietimą ir pan. pateikiama vienoje skiltyje.
Senasis Alytaus miesto savivaldybės tinklalapis nebuvo funkcionalus, tad reikiamos informacijos gyventojams tekdavo ieškoti ilgai spaudant vieną nuorodą po kitos. Neradę tai, ko ieškojo, alytiškiai dažnai kreipdavosi pagalbos į Alytaus miesto savivaldybės administracijos Komunikacijos skyrių. Nuo šiol, tikėtina, šios pagalbos interneto tinklalapio lankytojams jau nebeprireiks, nes visa informacija jame išdėstyta aiškiai ir paprastai.
Alytaus miesto savivaldybės interneto portalas atitinka Alytaus miesto ženklo „Alytus Myliu“ koncepciją – jame dominuoja šio ženklo spalvos ir formos.
„Atnaujinti Alytaus miesto savivaldybės tinklalapį buvo būtina, nes jis nebuvo funkcionalus – nebuvo pritaikytas neįgaliesiems, neturėjo mobilios versijos, o norint rasti reikiamą informaciją reikdavo ilgai ir kantriai jos ieškoti. Senasis Alytaus miesto savivaldybės tinklalapis nebuvo patrauklus užsieniečiams, nes tiesiog nebuvo angliškos jo versijos. Kuriant naująjį tinklalapį buvo atsižvelgta į įvardytus trūkumus, tad jis yra pritaikytas neįgaliesiems, sukurta mobili jo versija, o informaciją apie Alytaus miestą galima rasti ne tik lietuvių, bet ir anglų kalbomis. Tikimės, kad šie pokyčiai, kaip ir modernus interneto portalo dizainas bei aiškus ir paprastas informacijos pateikimo būdas, nuo šiol padidins jo lankomumą ir skaitomumą“, – teigia Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, atliekanti direktoriaus funkcijas, Neringa Rinkevičiūtė.
Naująjį Alytaus miesto savivaldybės interneto tinklalapį kūrė UAB „Dizaino kryptys“. Jos direktorė Vaiva Lukminaitė neslepia, kad darbo rezultatas džiugina.
„Išsikėlėme tikslą – sukurti geriausią savivaldybės tinklapį Lietuvoje. Rezultatu iš ties esame patenkinti. Visuomet yra erdvės tobulėti, bet sprendimas tikrai gali būti laikomas pavyzdžiu kitoms savivaldybėms“, – teigia ji. Pasak skaitmeninių sprendimų agentūros vadovės, Alytaus miesto savivaldybės interneto portalo kūrimas buvo didelis iššūkis: „Teko nemažai paplušėti tvarkant per daugelį metų sukauptą turinį, ieškant tinkamiausių dizaino ir funkcinių sprendimų. Stengėmės pamatyti miestą kitu kampu, atitikti „Myliu Alytų“ ženklo koncepciją, skirti dėmesį kiekvienai tinklalapio detalei ir visų svarbiausia stengtis dėl žmogaus, kuriam rūpi. Tinklalapį kūrėme vadovaudamiesi savo daugiau kaip 20 metų patirtimi ir tarptautiniais ISO standartais. Į žmogų orientuotų interaktyvių sistemų kūrimo metodika“. V. Lukminaitės teigimu, kuriant tinklalapį buvo stengiamasi, jog žmogus, apsilankęs jame, ne tik greitai ir patogiai rastų jam aktualią informaciją ir atsakymus į rūpimus klausimus, bet pamiltų šį miestą, taip kaip Alytų pamilo tinklalapį kūrusi komanda. „Esame dėkingi Alytaus miesto savivaldybei už galimybę dirbti kartu įgyvendinant šį projektą“, – priduria direktorė.
Nors Alytaus miesto savivaldybės interneto portale paskelbta visa reikiama informacija, tobulumo ribų nėra, tad jeigu turite pastabų ar pasiūlymų dėl naujojo Alytaus miesto savivaldybės tinklalapio, rašykite el. p. komunikacija@alytus.lt arba užpildykite www.alytus.lt pateiktą trumpą apklausą.

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą