Rajono merui įteiktas šaulių apdovanojimas


Alytaus rajono savivaldybės merą Algirdą Vrubliauską Lietuvos šaulių sąjungos vadas pulkininkas leitenantas Gintaras Koryzna apdovanojo Lietuvos šaulių sąjungos 100-mečio jubiliejine moneta, skiriama už pavyzdingą šaulišką tarnybą, pilietiškumo, patriotiškumo ir savanorystės principų sklaidą visuomenėje.
Apdovanojimą merui perdavė Šaulių sąjungos Karininko Antano Juozapavičiaus rinktinės vadas ats. kpt. Skirmantas Valatkevičius.
Alytaus rajono savivaldybė jau daug metų glaudžiai bendradarbiauja su rinktine. „Esame dėkingi už šaulių palaikymą ir bendradarbiavimą su mumis, stovyklų vaikams organizavimą. Bendradarbiausime dar daugiau. Mes visada sulaukiame rajono mero palaikymo, o rajono šauliai yra labai pilietiški, taip pat aktyviai dalyvauja koronaviruso prevencijos darbe“ , – sakė apdovanojimą merui perdavęs apskrities šaulių vadas S. Valatkevičius.
Alytaus rajono savivaldybės meras A. Vrubliauskas, vicemerė Dalia Kitavičienė susitikimo metu aptarė ir tolimesnį bendradarbiavimą su šauliais, stovyklų, kurios planuojamos šią vasarą, organizavimą rajone.


Alytaus rajono savivaldybės inf. 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą