Lietuvos asmeniniame-komandiniame čempionate alytiškius lydėjo sėkmė

Rugsėjo 11–13 d. po ilgos pertraukos vyko Lietuvos asmeninis-komandinis čempionatas mažo kalibro ginklais.  Nežiūrint į tai, kad treniruočių procesas dėl COVID-19 viruso buvo sutrikęs, ASRC sportininkai dar kartą įrodė, kad yra stipriausi Lietuvoje šautuvo ir pistoleto rungtyse. Pistoletu šaudant 60 šūvių iš 50 metrų atstumo vyravo alytiškiai Giedrius Biconas, Artūras Jermalavičius ir Kęstutis Bilius. Jų komanda iškovojo pirmąją vietą, o Artūras Jermalavičius  asmeniškai tapo čempionu. Giedrius Biconas – antrasis,  Kęstutis Bilius – ketvirtasis, Domantas Sodaitis – aštuntasis. Greitošaudos rungtyje iš 25 m atstumo Giedrius užėmė antrąją vietą, Kęstutis liko penktoje, Domantas – aštuntoje vietoje. Komandinėje rungtyje šis trejetas iškovojo trečiąją vietą. Merginų grupėje pratime 30 + 30 šaudydama iš 25 m Ugnė Vaickelionytė po įtemptos kovos iškovojo trečiąją vietą.

Šautuvo rungtyse  ASRC šauliai tapo tiek komandiniais, tiek asmeniniais čempionais. Šaudant mažo kalibro šautuvu iš 50 m pratimą 3×20 š. (20 š. klūpint, gulint, stovint) Karolis Girulis, Kęstutis Petniūnas ir Rokas Petkevičius komandinėje įskaitoje laimėjo pirmąją vietą. Antroji komanda – Rokas Zelianius, Nojus Bukleris ir Ignas Albavičius – užėmė šeštąją vietą.

Asmeninėje rungtyje pratime 3×40 š. Karolis Girulis tapo čempionu. Kęstutis Petniūnas užėmė ketvirtąją vietą, Rokas Petkevičius – dešimtąją. Pratime 60 šūvių gulint pirmoji komanda tapo čempione, antroji komanda liko aštuntoje vietoje. Asmeniškai Karolis – pirmasis, Rokas – ketvirtasis, Kęstutis – dvyliktasis, Ignas Albavičius – tryliktasis. Merginų grupės

pratime 3×40 šūvių Martyna Džapbarovaitė iškovojo trečiąją vietą, o pratime 60 š. gulint – ketvirtąją.