Baltijos moterų tinklinio čempionate Alytaus „Prekyba-Parama“ tinklininkės laimėjo sidabro medalius

Pirmą kartą Baltijos moterų tinklinio čempionato istorijoje medalius iškovojo dvi Lietuvos komandos. Sidabro medalius laimėjo Alytaus „Prekyba-Parama", bronzos – Kauno „Kaunas-ASU".

Estijoje vykusio finalinio ketverto turnyro finale „Prekyba-Parama" sekmadienį po labai atkaklios kovos 2:3 (21:25, 25:20, 21:25, 25:23, 11:15) pralaimėjo šeimininkei Tartu „TU-Eeden" (Estija) ekipai.

Alytaus komanda ketvirtajame sete atsiliko 15:20, bet sugebėjo atsitiesti ir išlyginti rezultatą. Vis dėlto pratęsime sėkmė lydėjo Tartu klubą.

Buvusio žymaus krepšininko Tomo Pačėso tėvo Kęstučio Pačėso treniruojamai Alytaus komandai 22 taškus pelnė Viktorija Jemialjančiuk, 17 – Tautvilė Grinkevičiūtė, 14 – Jekaterina Kovalskaja, 12 – Natalija Bakun.

„Prekyba-Parama" Baltijos lygos finaliniame ketverte žaidė pirmą kartą klubo istorijoje. Bronzos medalius iškovojo praėjusių metų čempionės Kauno „Kauno-ASU" tinklininkės.

Pusfinalyje abi Lietuvos komandos kovojo tarpusavyje. Intriguojančią akistatą 3:1 (25:14, 22:25, 25:21, 25:23) laimėjo „Prekyba-Parama".

Alytaus ekipai 21 tašką pelnė Viktorija Jemialjančiuk, 18 – Jekaterina Kovalska, 11 – Natalija Bakun, 10 – Tautvilė Grinkevičiūtė.

Alytaus miesto savivaldybė sveikina Alytaus „Prekyba-Parama" tinklinio komandos merginas ir jų trenerius su reikšminga pergale Baltijos moterų tinklinio lygoje ir linki sėkmės baigiamajame Lietuvos moterų tinklinio čempionate.