Nuotraukos autorius: lkl.lt

„Dzūkijos“ kraityje pirmoji pergalė

Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ LKL) rungtynėse iškovojo Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai. Alytiškiai rezultatu 84:80 (19:19, 17:20, 19:21, 29:20) svečiuose įveikė Prienų – Birštono „Vytauto“ krepšininkus.

Rungtynes šiek tiek sėkmingiau pradėjo prieniškiai, tačiau apčiuopiamos persvaros jiems įgyti nepavyko, o jau pirmajam ketvirčiui besibaigiant rezultatas buvo lygus (19:19).

Vėliau savo žiūrovų akivaizdoje žaidęs „Vytautas“ sugebėjo įgyti keletos taškų pranašumą ir jį išlaikyti didžiąją rungtynių dalį.

Po ilgosios pertraukos, lygių varžovų mūšyje, „Vytautas“ bandė kiek pabėgti (60:53), tačiau labiau atitrūkti sutrukdė K. Apsičio nesportinė pražanga (60:55).

Tik prasidėjus ketvirtajam kėliniui prieniškių persvarą iki 9 taškų išugdė dvitaškį pataikęs Tadas Klimavičius (71:62), tačiau ši po Anatolijaus Kaširovo taškų ir vėl sumenko – 67:72.

Rungtynėms besibaigiant skirtumas tarp komandų svyravo, tačiau „Dzūkija“ iniciatyvos perimti niekaip nesugebėjo. Likus dviem minutėms Alejandro Hernandezui pavyko dvitaškiu rezultatą išlyginti (72:72). Lygus rezultatas buvo ir likus 40 sekundžių – 80:80.

Dzūkus tada į priekį išvedė taiklus A.Hernandezo baudos metimas (81:80). Dar vieną baudos metimą tada pridėjo Andrejus Šelakovas, o „Vytautą“ pribaigė dar du kartus nuo šios atžymos pataikęs Gediminas Navickas.

„Dzūkija“: Keithas Reinhardtas 24 (2/8 tritaškių, 7 atk. kam.), Alejandro Hernandezas 16, Gediminas Navickas 12, Gediminas Žalalis 9, Andrejus Šelakovas ir Anatolijus Kaširovas po 8.

„Vytautas“: Justas Sinica 16 (3/8 tritaškių), Egidijus Dimša (9 atk. kam.) ir Tadas Klimavičius po 12, Martynas Linkevičius 11 (3/7 tritaškių, 7 atk. kam.), Bradas Tinsley 9.