Alytaus SRC šauliai svariai prisidėjo prie Baltic Cup turnyre nuskintos Lietuvos pergalės

Šių metų birželio mėnesio 7-10 dienomis Rokiškyje vyko tarptautinės šaudymo varžybos Baltic Cup, kuriose varžėsi Latvijos, Estijos ir Lietuvos sportininkai. Geriausi Alytaus miesto sportininkai aršiai rungėsi su kaimyninių šalių atletais ir pasiekė ne tik svarių pergalių, bet ir naujų Lietuvos rekordų. Individualioje pneumatinio šautuvo rungtyje, šaudant 60 šūvių stovint, vyrų grupėje pergalę nuskynė Karolis Girulis, moterų – Jūratė Česynaitė, pastaroji finalinio šaudymo metu pasiekė naują Lietuvos rekordą (246,7 taško). Komandiniame Mix pratime alytiškių pora (Jūratė ir Karolis) įrodė savo pranašumą prieš kaimynines šalis ir iškovojo pirmąją vietą. Tos pačios individualios rungties jaunimo grupėje puikiai pasirodė Martyna Džapbarovaitė, po atkaklios kovos išplėšusi antrąją vietą, bei Rokas Petkevičius taip pat iškovojąs antrąją vietą, jaunieji Alytaus talentai komandiniame Mix pratime nurungė visus konkurentus ir iškovojo pirmąją vietą.  Šaudant mažo kalibro šautuvu iš trijų padėčių (klūpint, gulint, stovint) suaugusiųjų grupėje moterų grupėje pergalę, pasiekusi naują Lietuvos rekordą (1161 taškas), nuskynė Jūratė Česynaitė, vyrų grupėje nugalėjo Karolis Girulis (1143 taškai). Jaunimo grupėje iki paskutinio šūvio dėl medalio kovojusi Martyna Džapbarovaitė šįkart tenkinosi užimta 4-ąją vieta. Šaudant mažo kalibro ginklu 60 šūvių gulomis suaugusiųjų grupėje Jūratė Česynaitė užėmė 2-ąją vietą (608,6 taškai), vyrų grupėje Karolis Girulis liko ketvirtoje pozicijoje (610,6 taškai). Individualioje pneumatinio pistoleto rungtyje vyrų grupėje Kęstutis Bilius iškovojo 5-ąją vietą, o Justinas Stanevičius liko 9-oje pozicijoje. Jaunimo merginų grupėje Ugnė Vaickelionytė liko 12-oje vietoje. Komandiniame Mix pratime alytiškis Kęstutis Bilius su kolege iš Vilniaus Jekaterina Ždanova Lietuvai iškovojo 2-ąją vietą. Šaudant mažo kalibro pistoletu iš 50 metrų atstumo Kęstutis Bilius iškovojo pirmąją vietą (540 taškų), Justinas Stanevičius tame pačiame pratime pelnė 6-ąją vietą. Jaunimo merginų grupėje šaudant mažo kalibro pistoletu iš 25 metrų atstumo Ugnė Vaickelionytė užėmė garbingą 5-ąją vietą (522 taškai). Šaulių treneriai – Česlovas Pavilonis ir Asta Brusokienė. Alytiškių šaulių pasiekti aukšti rezultatai stipriai prisidėjo prie Lietuvos komandos pergalės laimint didžiąją Baltic Cup 2018 taurę. Didžiausi sveikinimai sportininkams bei treneriams!