Nuotraukos autorius: Domantas Aleksynas

„Dzūkija“ paskutinėmis sekundėmis nusileido kitai LKL komandai

Druskininkuose sporto centro salėje vyksiančiame draugiškame krepšinio turnyre Alytaus  „Dzūkija“ susitiko su Utenos „Juventus“  krepšininkais. Alytiškiai, po apmaudžios klaidos rungtynių pabaigoje, vieno metimo persvara nusileido savo varžovams.

Pirmasis kėlinys buvo itin rezultatyvus, abiems komandoms pavyko peržengti dvidešimties taškų ribą. Visgi šis ketvirtis buvo sėkmingesnis „Dzūkijos“ komandai, jai pavyko susikrauti 8 taškų persvarą (29:21).

Antrojo kėlinio pradžioje dzūkams ir toliau geriau sekėsi puolime. Uteniškius pristabdę Andrejaus Urlepo auklėtiniai įpusėjus ketvirčiui įgijo dviženklę persvarą (32:21), tačiau ja džiaugėsi neilgai. Antroje kėlinio pusėje atsigavusi „Juventus“ ekipa ne tik panaikino 11 taškų deficitą, bet ir Dovio Bičkausio metimo per visą aikštę paskutinę sekundę dėka į ilgąją pertrauką išsinešė 3 taškų pranašumą (48:45).

Trečiame ketvirtyje vyko kova taškas į tašką, tačiau prastesnę kėlinio pabaigą sužaidę Žydrūno Urbono auklėtiniai prieš lemiamą ketvirtį atsidūrė besivejančios komandos vaidmenyje (63:60).

Ketvirtasis kėlinys buvo analogiškas trečiajam, nė vienai komandai nepavyko susikrauti saugesnės persvaros iki pačios rungtynių pabaigos. Galiausiai po labai atkaklios kovos pergalę paskutinę akimirką šventė „Juventus“ komanda. Uteniškių herojumi tapo Arnas Beručka lemiamoje atakoje pelnęs pergalingus taškus iš po krepšio (84:82).

„Dzūkijos“ komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Mindaugas Sušinskas pelnęs 15  ir Kendrickas Brownas  pridėjęs 14 taškų.

Uteniškių gretose 19 taškų pelnė Dovis Bičkauskis (2/2 trit.), 15 pridėjo Aleksandras Zacharovas bei 13 taškų susrinko  Vaidas Čepukaitis.