Lietuvos atskirų veiksmų sunkiosios atletikos čempionato finalinės varžybos

Klaipėdoje lapkričio 23-24 dienomis vyko Lietuvos atskirų veiksmų sunkiosios atletikos čempionato finalinės varžybos. Jose dalyvavo trys Alytaus sporto rekreacijos centro sportininkai. Lengviausioje svorio kategorijoje iki 55kg dalyvavo Anicetas Čeponis išrovęs 60 kg sveriančią štangą rovimo veiksme užėmė 1 vieta , stūmimo veiksme išstūmęs 74 kg taip pat užėmė 1 vietą, bendroje sumoje surinkęs 134 kg pirmosios pozicijos niekam neužleido. Tai jau antrasis šio jauno sportininko laimėjimas suaugusiųjų čempionatuose.

Antrasis startavo Eismantas Keršys svorio kategorijoje iki 89 kg rovimo veiksme išrovė 110 kg ir liko tik penktas, ketvirtą ir trečią vietą užėmę sportininkai iškėlė 1 kilogramu daugiau . Stūmimo rungtis Eismantui buvo sėkmingesnė ir išstūmęs 138 kg stūmime ir dvikovės sumoje užėmė trečias vietas. Sunkiausioje svorio kategorijoje +109 kg Raidas Bužinskas užėmė 5 vietą su rezultatu ( 80 kg+ 100 kg). Sportininkus ruošia treneris Tadas Statkevičius.