Alytaus rajono dziudistų startai Šakiuose ir Lenkjoje

Šakiuose spalio 22 dieną vyko atviras Šakių rajono jaunių, jaunučių ir vaikų dziudo čempionatas, kur savo jėgas demonstravo Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos dziudo imtynininkai, treniruojami Rolando Lukoševičiaus. Alytaus rajono dziudistai iškovojo du bronzos medalius.

Mergaičių amžiaus grupėje Simno gimnazijos mokinė Raimonda Mažeikaitė (svorio kategorijoje iki 48 kg), vaikinų jaunimo amžiaus grupėje Ūdrijos mokyklos mokinys Tautvydas Gudaitis (svorio kategorijoje iki 66 kg) iškovojo trečiąsias vietas.

Nuo medalio per žingsnį liko ūdrijiškis Rokas Oželis ir simniškis Mantas Matulevičius pralaimėjo kovas dėl trečios vietos.

Spalio 28 dieną Lenkijoje Lapy mieste vyko tarptautinis dziudo turnyras. Ant tatamio dziudo techniką demonstravo daugiau kaip 200 dalyvių iš Baltarusijos, Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos. Alytaus rajono garbę gynė Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos, Simno gimnazijos mokinys Mantas Matulevičius (treneris Rolandas Lukoševičius). Jis savo amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 50 kg iškovojo I vietą. O vyresnių amžiaus grupėje liko septintas.

1. Nuotraukoje: varžybų trečios vietos laimėtojai R. Mažeikaitė, T. Gudaitis su treneriu R. Lukoševičiumi.

2. Nuotraukoje: Mantas Matulevičius.