Nuotraukos autorius: Agneta Mikelionytė

Rungtynes kontroliavęs „Lietkabelis“ pratęsė „Sintek-Dzūkijos“ nesėkmių ruožą

Sekmadienį Panevėžyje sužaistos 6-oto turo Lietuvos krepšinio lygos rungtynės. Jose „Lietkabelio“ krepšininkai priėmė pastaruoju metu mažai treniruočių turėjusią Alytaus „Sintek-Dzūkija“ ekipą. Pirmajame kėlinyje dar į priekį pabėgusius šeimininkus alytiškiai pasivyti nesugebėjo iki mačo pabaigos ir rungtynes pralaiėmėjo.

Pirmajame kėlinyje „Sintek-Dzūkija“ susikūrė problemų. Nors rungtynės prasidėjo apylygiai, vėliau sekė šeimininkų spurtas 15:0, leidęs „Lietkabeliui“ galingu puolimu atitrūkti – 30:14.

Antrajame kėlinyje panevėžiečių persvara visą laiką laikėsi dviženklė, o Alytaus ekipa toliau ieškojo lyderio kuris galėtų imtis iniciatyvos.

Po ilgosios pertraukos Adrianas Bowie pabandė skirtumą mažinti, tačiau į tai šeimininkai atsakydavo greitais taškais. Mačo kontrolė „Lietkabelio“ rankose išliko iki finalinės sirenos, kurį užfiksavo „Sintek-Dzūkija“ pralaimėjimą -91:73.

„Sintek-Dzūkijai“ daugiausiai 19 taškų pelnė Adrianas Bowie,  Chauncey Collinsas pelnė  11 bei Radoslavas Pekovičius  surinko 10 taškų.

„Lietkabelio“ ekipoje išsiskyrė Željko Šakičius ir Martynas Sajus atitinkamai pelnę 16 ir 14 taškų.

Kitas varžybas alytiškiai žais namuose, kur lapkričio 2-ąją dieną 18:30 susikaus prieš „Šiaulių“ komandą.