Nuotraukos autorius: Marius Šagunevičius

Po pertraukos geležinę gynybą parodžiusi „CBet“ nepaliko šansų alytiškiams

Moters dieną vykusiose Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse Alytaus „Sintek–Dzūkija“ dzūkėms pergalės nepadovanojo. Vakar krepšininkai svečiavosi Prienuose, kur susitiko su šeštoje vietoje įsitaisiusia „CBet“.

Prieš pat rungtynes paaiškėjo, kad klubas atsisveikino su beveik du mėnesius Alytuje praleidusiu Tautvydu Lydeka.

Pirmoje rungtynių dalyje nei viena ekipa neįgijo didesnio pranašumo. Didžiausią grėsmę abejoms ekipoms kėlė gynėjai. Po pirmojo ketvirčio dzūkai atsilikinėjo – 20:17.

Antrame ketvirtyje Valdemaro Chomičiaus auklėtiniams pavyko rezultatą persverti į savo pusę ir pirmauti 5 taškų žyma – 31:36. Visgi, šeimininkai Lukas Uleckas ir Arnas Velička traukė komandą iš duobės. Maža to, pastarasis gynėjas metimu su antrojo kėlinio sirena iš pusės aikštės pataikė tolimą metimą. Po jo komandas teskyrė 2 taškai – 43:41.

Trečiasis kėlinys buvo kertinis rungtynių taškas. Geležinę gynybą pademontravę prieniškiai alytiškiams leido pelnyti vos 8 taškus, o patys į tai atsakydami 24. Prieš lemiamą ketvirtį skirtumas tarp komandų buvo 18 taškų 67:49.

Ketvirtajame kėlinyje nieko įspūdingo neįvyko. Alytiškiai bandė mažinti skirtumą, tačiau „CBet“ to daryti neleido. Galutinis rungtynių rezultatas tapo 94:70 Prienų „CBet“ naudai.

„CBet“: Arnas Velička 24 (4 atk. kam., 6 rez. perd., 5/6 trit.), Martynas Varnas 18 (4/6 trit.), Lukas Uleckas 14, Laurynas Birutis 12 (9 atk. kam.) taškų.

„Sintek–Dzūkija“: Chauncey Collinsas (5/12 met.) ir Gabe'as DeVoe (8/16 met.) po 17, Egidijus Dimša 14 (7 atk. kam., 4 rez. perd., 23 naud. bal.) taškų.

Kitas namų rungtynes dzūkai žais namuose, kovo 14 dieną 17 valandą prieš Vilniaus „Rytą.“