VMI specialistai turgavietėse padės gyventojams registruoti kvitus

Pagrindiniai duomenys:

Šiuo metu VMI Kvitų žaidime gyventojų užregistruotų kvitų už paslaugas – apie 60 proc., už turgavietėse įsigytas prekes – 40 proc.

· Jau paskelbta 240 savaitinių Kvitų žaidimo laimėtojų, kurie gavo 200 eurų prizus ir 5 mėnesinio prizo laimėtojai, savo pinigines papildę po 5000 eurų. Šiandien (antradienį) vakare bus paskelbtas dar vienas laimingųjų savaitės prizo laimėtojų dešimtukas.

· Per pirmus keturis žaidimo mėnesius, vien viešojo maitinimo sektoriuje Pridėtinės vertės mokesčio (PVM) skaičiuojama 1,3 mln. eurų daugiau.

· Gyventojų pranešimai: lyginant su praėjusių metų sausio-gegužės mėn. iš VMI šiais metais jau sulaukė 25 proc. daugiau pranešimų dėl galimai pastebėtų pajamų neapskaitymo atvejų.

 

Dalyvauti kvitų žaidime galima registruojant kvitus internetu (kvituzaidimas.vmi.lt).

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad VMI darbuotojai lankysis Alytaus turgavietėse ir primins apie šiuo metu vykstantį Kvitų žaidimą bei jo taisykles, taip pat visiems norintiems padės užregistruoti ir už tik ką įsigytas prekes gautus kvitus. Šiuo metu Kvitų žaidime gyventojai užregistravo daugiau nei 1,2 mln. kvitų, iš kurių beveik 250 tapo laimingais – laimėjimų prizinis fondas viršijo 70 tūkst. eurų. Alytaus mieste ir rajone žaidime kol kas pasisekė 1 gyventojui.

„Minėdami savaitę „be šešėlio", visos VMI vardu norime padėkoti gyventojams, kurie kasdien prisideda prie šešėlinės ekonomikos mažinimo ir skaidrios visuomenės kūrimo. Vienas tokių būdų – kvitus už įsigytas prekes turgavietėje ar įvairias paslaugas registruoti Kvitų žaidime", - sako Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė, pažymėdama, jog simboliška ir tai, kad šiuo metu Kvitų žaidime gyventojų užregistruotų kvitų skaičius artėja prie 1,3 mln. – būtent tokia Pridėtinės vertės mokesčio suma eurais per pirmus keturis žaidimo mėnesius buvo papildomai deklaruota vien viešojo maitinimo sektoriuje.

VMI pažymi, jog per pirmąjį Kvitų žaidimo pusmetį gyventojai dažniau registruoja kvitus už paslaugas, todėl šią savaitę įvairiuose Lietuvos miestuose VMI darbuotojai atvyks į turgavietes ir ne tik suteiks visą aktualią informaciją apie vykstantį žaidimą, bet ir padės gyventojams užregistruoti už prekes gautus kvitus čia ir dabar.

„Dėkojame ir prekybininkams, kurie savo ruožtu žaidimui tinkamus kvitus išduoda ir neprašomi, netgi paragina žmones dalyvauti bei laimėti prizus. Tai dar vienas svarbus žingsnis mažinant šešėlinės ekonomikos mastus", – sako J. Stankienė.

VMI darbuotojų konsultacijos, kaip tinkamai užregistruoti fiskalinius kvitus žaidime, Alytuje gegužės 23 d. nuo 10 val. bus teikiamos Jazminų ir Jotvingių gatvėse esančiose turgavietėse. Pilną sąrašą su konkrečiomis „susitikimų" vietomis, datomis ir laiku galite rasti VMI svetainėje adresu: https://bit.ly/2LiO6hy.

Primename, kad žaidime dalyvauti galima registruojant tik fiskalinius kasos aparato kvitus. Toks kvitas apačioje turi Fiskalinį logotipą, kurį sudaro trijų raidžių „LTF" derinys. Be to, fiskalinių kasos aparatų kvitų pavyzdžius ir visą aktualią su kvitų žaidimu susijusią informaciją galite rasti internete, adresu kvituzaidimas.vmi.lt.

VMI informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą