Laikas bliuzui: „Alytus blues fest #1“ – šeštadienį!

Rugpjūčio pirmąjį šeštadienį startuos Alytaus bliuzo festivalis. Nemokamai pasiklausyti Lietuvos bliuzo muzikos žvaigždžių ir kitų atlikėjų iš mūsų šalies, taip pat Lenkijos ir Baltarusijos ketina atvykti ne tik vietiniai muzikos mylėtojai. Jau pirmame „Alytus blues fest" tikimasi sulaukti ir pirmųjų klausytojų iš užsienio.

„Alytus blues fest" palaiko, šeštadienį apsilankyti Rotušės aikštėje rekomenduoja ir šiuo metu didžiausio bliuzo festivalio Lenkijoje „Suwalki blues" sumanytojas, pagrindinis organizatorius, gitaristas Bogdan Topolski, pasirodymą su savo grupe Dzūkijos sostinėje planuojantis jau kitąmet.

„Kviečiam į naują bliuzo festivalį Lietuvoje – „Alytus blues fest", kuris vyks rugpjūčio 3 d.", - į kolegos, alytiškio gitaristo Andriaus Abromavičiaus su „3A studija" ir Alytaus bliuzo klubu rengiamą bliuzo šventę kviečia B. Topolski.

Dėmesio artėjančiam Alytaus bliuzo festivaliui skiria ir pats „Suwalki blues" festivalis. „Kokie jūsų planai artimiausią savaitgalį? Gal esate netoli Suvalkų? Artėja didelis įvykis pas mūsų kaimynus. Kviečiame į pirmąjį „Alytus blues fest", - melomanams rekomenduoja Lenkijoje didžiausias bliuzo festivalis.

Laikas bliuzui: pirmasis „Alytus blues fest #1" – jau šį šeštadienį, rugpjūčio 3 d., nuo šeštos vakaro – Rotušės aikštėje. Festivalio koncertus dovanos:

„Cross B-Band" (Baltarusija),

„Zeppelinians" (Lenkija),

„Andy Abro band" (Lietuva),

„Lithuanian blues orchestra" (Lietuva),

Arina ir „Veto bank" (Lietuva).

Nemokama! Remia Alytaus m. savivaldybė

Daugiau: www.fb.com/Alytaus-Bliuzo-Klubas-307015789669457/

#LaikasBliuzui #AlytausBliuzas #AlytusBluesFest #BliuzasBeBilietų

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą