Miroslavo mokiniai keliavo laiku

Kas gali paskatinti žmogų kurti laiko mašiną? Gal brangaus žmogaus netektis ar nelaiminga meilė? Tokio siužeto filmuku Miroslavo gimnazijos IIg klasės mokiniai gruodžio 27 dieną pradėjo kalėdinį karnavalą ir pakvietė žiūrovus bei pačius dalyvius į kelionę „Laiko mašina“.

Kiekvienos klasės pasirodymo metu keliauta į skirtingą istorinį laikotarpį. Su šeštokais žiūrovai nusikėlė į akmens amžių, kur svarbiausia buvo įžiebti ugnį, pagaminti maistą, o tada jau galima ir pašokti aplink laužą.

Labai artistiškai pasirodė septintokai, imituodami valdžios dalybas tarp antikos laikų dievų. Ig klasės mokiniai vaizdo siužetu nukėlė į rūsčiuosius viduramžius. Labai originaliai ir šmaikščiai pasirodė aštuntokai, vaizduodami Lietuvą prieš šimtą metų.

Jie dzūkų tarme papasakojo ir filmuotoje medžiagoje parodė, kodėl „Moteros vis neturi čėso“. Dešimtokai, renginio organizatoriai, nuotaikingu šokiu nukėlė į 1990-uosius, kai visi svajojo būti „barbėmis“ ir „kenais“. Itin artistiškas, meniškas buvo IIIg klasės mokinių pasirodymas, kuris pristatė 1960-uosius.

Renginio dalyviai išvydo ne vieną to laikotarpio garsenybę. Per IVg klasės mokinių pasirodymą atkeliavo linksmi robotukai iš ateities.

Tarp pasirodymų vyko įvairūs žaidimai, po jų buvo dainuojama karaokė. Ši kelionė „Laiko mašina“ suteikė daug gerų emocijų, juoko, aplodismentų.

Deja, kaip sakė renginio vedėjai Austėja Dzikavičiūtė ir Lukas Balevičius, gaila, kad taip greit prabėgo ši šmaikšti ir nebrangi kelionė...

Miroslavo gimnazijos informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą