Santaikoje vasara palydėta gitarų garsuose

Rugpjūčio 24 d. Santaikoje vyko projekto „Jaunimo vasara Santaikoje 2018“ baigiamasis renginys – gitarų vakaras „Po rugpjūčio žvaigždžių lietumi“. Palydėti vasaros susirinko nemažas būrys žiūrovų. Renginio vedėja Rasa Navakauskienė vakarą pradėjo primindama svarbią Lietuvai datą – Juodojo kaspino dieną ir Baltijos kelią. Šis renginys – tai pynė gražiausių posmų, gitarų melodijų ir nuostabių dainų, palietė kiekvieno širdį.

Kūrinius atliko Vidmantas Svirskas, Deimantė Nedzinskaitė, Laura Kisieliūtė, Audrius Rutkauskas, Ieva ir Martynas Pakuliai, Gintaras Gražulevičius, Tomas Loiba, vokalinis ansamblis „Gija“, Juozas Kavaliauskas, Deivydas ir Romas Navakauskai.

Vakaro metu visiems žiūrovams buvo pristatytos bendruomenės vykdomų projektų veiklos. Jaunimo iniciatyvinės grupės atstovė Evelina Navakauskienė papasakojo apie projekto „Jaunimo vasara Santaikoje 2018“ veiklą, o bendruomenės pirmininkas Rimas Krutulis apie ŽŪM vykdomą projektą „Mikrofonų ir kondicionieriaus įsigijimas“. Renginio metu pristatyta bibliotekininkės Laimos Petkevičienės parengta vaikų ir jaunimo piešinių paroda „Vasara, dar pabūk“.

Po renginio dalyviai dar nesiskirstė. Visi vaišinosi, bendravo, dalinosi įspūdžiais ir nuotaikingai leido laiką.

 

Organizatoriai: Santaikos kultūros namai, bendruomenė ir biblioteka.

Projektą finansavo Alytaus rajono savivaldybė.

Rėmėjai: UAB „Arvedas“, O. Valūnienės IĮ

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą