Švietimo įstaigose – pasiruošimo naujiesiems mokslo metams įkarštis

Jau po kelių dienų prasidės naujieji mokslo metai, tad į mokyklų suolus sugrįš  mokiniai, o į lopšelius-darželius – mažieji alytiškiai. Kaip naujiesiems mokslo metams sekasi ruoštis Alytaus miesto švietimo įstaigoms šiandien domėjosi Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė ir Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininko pavaduotoja Laima Vincė Kirkliauskienė. 

Jos apsilankė lopšeliuose-darželiuose „Vyturėlis“ ir „Volungėlė“, Vidzgirio progimnazijoje, šv. Benedikto gimnazijoje, Dzūkijos ir Senamiesčio pradinėje mokyklose.

Vienose mokyklose ir darželiuose dar pluša remonto darbus atliekančių įmonių darbuotojai, kituose – visi planuoti remonto ar kiti su pasiruošimu naujiesiems mokslo metams susiję darbai jau yra baigti. 

„Kai kuriose švietimo įstaigose dar kvepia dažais, vyksta remontas, vežami baldai. Kartais ne viskas vyksta pagal planą, tačiau įstaigų vadovai ir Alytaus miesto savivaldybės administracija koordinuoja, kad viskas, ko reikia, būtų padaryta“, – apie pasiruošimą naujiesiems mokslo metams sakė Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja J. Šukevičienė.

Alytaus Vidzgirio progimnazijoje – tikras darbų įkarštis. Tuose kabinetuose,  kuriuose šiais mokslo metais mokysis Alytaus Dzūkijos mokyklą iki šiol lankę neįgalieji, pluša remonto darbus atliekantys darbuotojai – montuojami keltuvai, santechnikos įranga, atliekami sienų apdailos darbai.

„Remontų metu visada būna nepatogumų, tačiau mes stengiamės, kad laukti ilgai nereikėtų ir tų nepatogumų būtų kuo mažiau. Tiesiog reikia dar šiek tiek kantrybės“, – apie Vidzgirio progimnazijoje vykdomus remonto darbus sakė mero pavaduotoja J. Šukevičienė.

Alytaus Dzūkijos mokykloje remonto darbai tęsis ir mokslo metams prasidėjus. Čia pradėtos remontuoti dviejų mokyklos aukštų patalpos – keičiami vamzdynai, grindys, bus atliekami lubų ir sienų apdailos darbai, atnaujintos pastato inžinerinės sistemos ir kt.  Dėl remonto mokiniai ir mokytojai didelių nepatogumų pajusti neturėtų – ugdymo procesas vyks pirmuose mokyklos aukštuose esančiose klasėse, kurios pagal poreikį jau yra paskirstytos.

Ams, Komunikacijos skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą