Idėjų miestui laukiame iki balandžio 25 d.!

Laukdami įvairių miestiečių idėjų, kurios pagyvintų įvairias miesto erdves pratęsiame „Alytiškių iniciatyvų” projektų teikimo laikotarpį iki balandžio 25 d. 

Tikimės, kad turite idėjų, kaip galėtų naujai atgimti erdvė šalia Sveikatos tako Statybininkų gatvėje šalia  prekybos centro, ar Likiškių parkas, kuriame prieš keletą metų pasodinti valstybės šimtmečiui atminti skirti ąžuolai ir iškastas vandens telkinys, o gal turite minčių kas galėtų atsirasti jūsų mikrorajonuose, skveruose ar parkuose? 

Tegul idėjos virsta realybe ir nesvarbu, ar tai nedidelis erdvės sutvarkymas su mažaisiais infrastruktūros elementais ar tai grandiozinė idėja, kuriai reikia projekto. Laukiame visų iniciatyvų! 

Norime, priminti, kad jos skirstomos į dvi kategorijas: mažos vertės projektai ir didelės vertės projektai. Pirmosios kategorijos projektams įgyvendinti skiriama iki 25 tūkst. eurų, o antrosios – iki 150 tūkst. eurų. Visi laimėję projektai 100 procentų finansuojami iš savivaldybės biudžeto lėšų. 

Projektus iniciatyvoms gali teikti kiekvienas gyventojas nuo 16 metų ir yra deklaravęs savo gyvenamąją vietą Alytuje.

Visos teikiamos iniciatyvos turi būti viešosios infrastruktūros (išskyrus gatvių/kelių, šaligatvių, pėsčiųjų, dviračių takų įrengimą, rekonstrukciją ir remontą), nekomercinės, gyvenamosios aplinkos gerinimo projektai, kuriems eksploatuoti nereikalinga nuolatinė aptarnaujančio asmens priežiūra.

Taip pat primename, kad pildant paraišką reikia nurodyti:

Asmens duomenis

Projekto pavadinimą, vietą ir trumpą idėjos aprašą

Projekto sąmatą

Nuotrauką (-as) ar brėžinį (-ius) 

Surinkti 20 iniciatyvai pritariančių alytiškių balsų

Eksploatacines išlaidas (ar bus reikalingas elektros tiekimas, apšvietimas, įrangos perdažymas ir kt.)

Projektų idėjų pasiūlymus su teisingai užpildyta paraiškos forma galite palikti Alytaus miesto savivaldybės administracijos priimamajame Rotušės a. 4, Alytuje, arba atsiųsti el. p. info@alytus.lt. Konsultacija suteikiama el. p. mindaugas.vaiksnoras@alytus.lt  arba mob. tel. 8 686 12 741. 

Informacija apie valstybinius žemės sklypus suteikiama:
Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyrius el. p. vilma.bartuseviciene@alytus.lt, tel.  8 620 24 759.

Informacija apie infrastruktūrinių objektų statybą:
Statybos skyrius el. p. sigitas.stumbras@alytus.lt, tel. 8 698 25 173.
Miesto ūkio skyrius el. p. palmira.raskauskiene@alytus.lt, tel. 8 620 24 019.

Tvarkos aprašas ir paraiškos forma

 
AMS, Komunikacijos skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą