Nuolaidos važiuojantiems socialiniu taksi

Alytaus miesto savivaldybė 4 mėnesiams (iki 2023-03-23) pratęsė neįgaliųjų asmenų pavėžėjimo sutartį su viešąja įstaiga Socialiniu taksi. 

Neįgalių asmenų pavėžėjimo paslauga teikiama pagal poreikius asmenims, kurie dėl negalios, ligos, senatvės ar kitų problemų negali naudotis visuomeniniu ar individualiu transportu. Negalią turintis žmogus gali vykti į ekonominio ir socialinio užimtumo vietas (darbą, įvairias organizacijas, ligoninę, universitetą, kiną, teatrą, parduotuvę, susitikimą ir kt.) ir gauti su kelione susijusią pagalbą.

Socialinis taksi nėra vien tik negalią turinčių žmonių pavėžėjimas, tačiau ir su kelione susijusi pagalba (palydėjimas į transporto priemonę, palydėjimas nuo transporto priemonės iki kelionės tikslo, pakėlimo ir (ar) nukėlimo paslauga, kai žmogus su negalia gyvena jam nepritaikytame būste, asmeninio asistento paslauga). Visa tai užtikrina negalią turinčio žmogaus savarankiškumą ir nepriklausomybę nuo kitų žmonių, giminaičių.

Pavėžėjimo paslauga teikiama 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą (taip pat ir švenčių dienomis). Paslaugą galima užsisakyti užsiregistravus svetinėje www.socialinistaksi.lt . Asmenys, kurie nesinaudoja internetine užsakymo sistema ar jiems reikalinga vienkartinė pagalba, socialinį taksi gali užsisakyti paskambinę tel. +370 687 44 001 (darbo dienomis nuo 8 iki 19 val.) arba rašyti el. paštu socialinistaksi@zmogui.lt ir rezervuoti kelionę.

Tęsdama bendradarbiavimą su Alytaus miesto savivaldybe, VšĮ Socialinis taksi nuo 2022-12-01 iki 2023-01-31 taikys nuolaidą pavėžėjimo paslaugoms:

  • vykstantiems 0–5 km kelionės kaina 1,5 Eur;
  • vykstantiems 5–10 km kelionės kaina 2,5 Eur;
  • vykstantiems 10–15 km kelionės kaina 4,0 Eur.

Kviečiame aktyviai naudotis teikiamomis pavėžėjimo paslaugomis.

Socialinės paramos skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą