Alytuje atnaujinami mikroautobusų grafikai ir stotelių pavadinimai

 

Šią savaitę Naujojoje ir Kalniškės gatvėse galima pastebėti atnaujintus autobusų grafikus, o pažvelgus į stotelės ženklą – naujus pavadinimus. Vis dar vykstant naujų paieškos vežėjų konkursui, darbai nestovi vietoje ir vykdomi sutartiniai įsipareigojimai.
Susipažinkime, kas šiuo metu jau yra padaryta.
Naujos viešojo transporto stotelės. Alytiškių patogumui įrengtos naujos viešojo transporto stotelės ties Alytaus švč. M. Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčia Jurgiškių gatvėje pavadinimu „Bažnyčia“. Pailgintos 8, 10, 10A, 13 ir 13A viešojo transporto maršrutų trasos iki Miškininkų gatvės. Perkeltos AB „Alytaus chemija“ stotelės.
Su vežėjais suderinti viešojo transporto maršrutų grafikų laikai. „Mikroautobusų eismo grafikai ypač buvo aktualūs vežėjams, todėl jie labai prisidėjo prie naujų grafikų suderinimo. Geranoriškas vežėjų prisidėjimas prie naujų grafikų yra labai svarbus“, – teigia VšĮ „Alytaus infrastruktūra“ Viešojo transporto administravimo skyriaus vadovė Diana Klimenkienė. Sutikrintus bei atnaujintus grafikus galite rasti www.visimarsrutai.lt. Taip pat į sistemą įtrauktos ir pailgintų maršrutų stotelės.
Atnaujinami mikroautobusų eismo grafikai autobusų stotelėse. Šiuo metu Alytuje aptarnaujama 130 viešojo transporto autobusų stotelių. Po truputį bus atnaujinti ir iškabinti viešojo transporto maršrutų grafikai visose autobusų stotelėse.
Keleivių patogumui stotelėse iškabintuose grafikuose galite rasti QR kodus. Šis kodas gali būti nuskaitomas specialia mobiliąja aplikacija. Telefonu nuskaičius QR kodą, atveriama konkrečios stotelės svetainės nuoroda su konkrečiais būtent tos stotelės viešojo transporto maršrutų grafikų laikais. Pasak VšĮ „Alytaus infrastruktūra“ specialistų, QR kodų privalumas tas, kad pasikeitus bet kokiam viešojo transporto maršruto laikui, informacija pirmiausiai yra atnaujinama www.visimarsrutai.lt sistemoje. Grafikai stotelėse generuojami iš šios sistemos, tačiau operatyviai neįmanoma tuo pat metu atnaujinti grafikų laikų visose stotelėse, kur įvyko konkretaus maršruto grafiko pakeitimas.
Pakeisti seni autobusų stotelių pavadinimai. IS „Vintra“ sistemoje (www.visimarsrutai.lt) alytiškiai jau gali susipažinti su naujais stotelių pavadinimais. Pavyzdžiui: „Alytaus mėsos“ stotelė pervadinta į „Verslo kaimelį“. Pirmajame Alytuje buvusi „Mokyklos“ stotelė į „Pirmojo Alytaus aikštė“, „Miesto parkas“ į „Miesto sodas“, „Medvilnės k-tas“ į „Siuvykla“ ir kt.
Viešojo transporto autobusų stotelių ženklams pagaminti lipdukai. Vienas iš daugelio gyventojų pageidavimų buvo suteikti stotelėms pavadinimus, nes dažniausiai tikslus pavadinimas nebuvo žinomas. Tuo tikslu Miesto ūkio skyrius, bendradarbiaudamas su VšĮ „Alytaus infrastruktūra“, užsakė gaminti stotelių pavadinimų lipdukus, skirtus priklijuoti ant viešojo transporto autobusų stotelių.
Dažnai atsitinka taip, kad tik ką iškabinti grafikai stotelėse yra subraižomi ar visai nuplėšiami. Grafikų parengimas ir iškabinimas ne tik užima laiko, bet ir kainuoja. Prašome gyventojus saugoti grafikus, jų neesant informuoti atsakingus specialistus.
Dėl informacijos apie grafikus konkrečiose stotelėse galite kreiptis į VšĮ „Alytaus infrastruktūra“ tel. (8 315) 52 541. Tai pat visus grafikus rasite ww.visimarsrutai.lt. Pastebėjus maršruto aptarnavimo pažeidimų, prašome pranešti Alytaus miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriui tel. (8 315) 55 128.

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

  • Birute
    prieš 33 minučių
    dabar susigaudyti daug lenvgiau, jau senai<a href="http://www.olandijakasdiena.lt/" alt="mikroautobusu">mikroautobusu</a> stotelems reikejo pavadinimu, na o su keleiviu aptarnavimu kartais pasitaiko ir nemaloniu situaciju

Parašykite komentarą