Alytaus visuomeniniam transportui aukso medalis

 

Lietuvos pramoninkų konfederacijos organizuojamo “Lietuvos metų gaminio” apdovanojimuose paslaugos kategorijoje nugalėjo ir aukso medalį pelnė Alytaus viešasis transportas. Alytuje keleivių pervežimo paslaugą teikiančios UAB “Kautros” atstovams gruodžio 12 dieną vykusio renginio metu buvo įteiktas šis apdovanojimas.

“Manau tai viso miesto laimėjimas. Tai dar vienas puikus pavyzdys kaip įveikus barjerus galima sukurti kokybišką produktą ir paslaugą keleiviui. Šis apdovanojimas yra įvertinimas įpareigojantis dirbti taip ir toliau. Džiugi diena mums ir Alytaus miesto keleiviams”, - atsiimdamas apdovanojimą kalbėjo įmonės generalinis direktorius Linas Skardžiukas

“Kautra” Alytaus mieste keleivius veža nuo 2018 metų gruodžio pabaigos. Keleiviai vežami 32 žemagrindžiais autobusais, juos vairuoja 60 vietinių vairuotojų.

“Svarbu suprasti, kad tai yra bendras produktas. Nėra tik nauji autobusai ar elektroninis bilietas. Tai ir šypsena paduodant keleiviui bilietą, ir tvarkinga stotelė lietingą vakarą ar švieslentė rodanti kada atvyks tavo autobusas. Kai pasieki, kad visos dalys veiktų kartu tuomet ir gauni visumą vertą aukso medalio”, - kalbėjo L. Skardžiukas.

„Lietuvos metų gaminys“ apdovanojimo gali siekti visos Lietuvoje registruotos įmonės, teikiančios mūsų šalyje pagamintus gaminius ar paslaugas.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą