Alytaus metų apdovanojimai – balsuokite!


Naujųjų metų pradžia – puiki proga vertinti labiausiai nusipelniusius Alytaus miesto žmones. Dar praėjusių metų pabaigoje visuomeninės tarybos ir alytiškiai siūlė kandidatus Alytaus 2020 metų apdovanojimams. Tad atėjo metas balsuoti ir išrinkti geriausius iš geriausių!

Iki 2020 m. sausio 13 d. balsuokite už tuos, kurie, Jūsų manymu, labiausiai verti metų apdovanojimo. Balsavimo anketą rasite čia: https://docs.google.com/forms/d/1AcEu66n6Yo1kkwk_4aK0owCeloYHoQ5Z8k6C6UytTw0/viewform?edit_requested=true kiekvienoje nominacijoje galite ir patys įrašyti po du pretendentus, kurie, Jūsų nuomone, galėtų pretenduoti į Alytaus metų apdovanojimą.
Būkite aktyvūs ir išrinkite verslui, kultūrai, švietimui, sportui, vaiko gerovei ar sveikatos apsaugai praėjusiais metais labiausiai nusipelniusius alytiškius.
Sausio 24 d. 18 val. Alytaus miesto teatre vyksiančiame iškilmingame Metų apdovanojimų vakare bus pasveikinti per metus miestui nusipelnę žmonės ar įmonės, padėkota verslui, įnešančiam didžiausią indėlį į miesto biudžetą ir gyvenimą.

Alytaus miesto savivaldybės  informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą