Nuotraukos autorius: alytus.policija.lrv.lt

Artėja ilgasis savaitgalis. Trumpai kaip dirbs Alytaus apskrities policija

Sulaukėme antrojo ilgojo savaitgalio karantino metu, gausios policijos pajėgos ruošiasi dirbti miestuose, miesteliuose ir kaimuose.

„Nors ateinantį savaitgalį galėsime judėti be apribojimų, tačiau nereikia pamiršti, kad karantinas tęsiasi. Todėl rekomenduoju, jei tik galite nekeliauti – nekeliaukite! Situacija vis dar ypatinga ir reikalauja kuo didesnio mūsų visų supratingumo ir atsakingumo. Turime saugoti save, savo artimuosius ir aplinkinius.“, - gyventojams primena Alytaus apskr. VPK viršininkas Alvydas Jurgelevičius.

Savaitgalį Dzūkijoje dirbs didesnės nei įprasta policijos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos ir Karo policijos pajėgos.

Didžiausias dėmesys bus sutelktas į viešąsias erdves, kur atšilus orams, tikėtina suplūs nemažai žmonių. Parkuose, skveruose, pėsčiųjų takuose, prie piliakalnių, upių ar ežerų ir kitose žmonių pamėgtose lankytinose vietose, policijos pareigūnai dažnai užsuks, įsitikinti ar žmonės laikosi karantino reikalavimų. Sustiprintas dėmesys teks ir prekybos, pramogų, paslaugų ir maitinimo įstaigoms. Pareigūnai tikrins ar minėtos įstaigos laikosi joms taikytų apribojimų.

Dar viena vieta, kurią stebės policijos pareigūnai – kapinės. Patirtis rodo, kad Motinos dieną ar jos išvakarėse daugybė žmonių lanko mamų ar močiučių kapus, todėl pareigūnai neaplenks ir šių vietų.

Išėję iš namų, vykdami į viešąsias erdves ar kapus, nepamirškite dėvėti apsauginių veido kaukių, laikykitės saugaus atstumo, nesiburiuokite.

Taip pat, nepamirškite save saugoti keliuose. Kelių policijos pareigūnai vykdys eismo priežiūrą, greičio kontrolę, vairuotojų blaivumo patikrą, tikrins ar vykstantieji nepažeidžia karantino sąlygų (saviizoliacijos).

Linkime gražaus ir saugaus savaitgalio. Būkime sveiki!

Alytaus apskrities VPK inf. 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą