Druskininkų erdvėse – nemokamas internetas

Druskininkų savivaldybės administracija, atsiliepusi į Europos Komisijos (EK) iniciatyvos „WiFi4EU“ kvietimą, parengė bei pateikė paraišką, kuri buvo puikiai įvertinta ir laimėjo 15 tūkst. eurų čekį belaidžio interneto ryšio zonoms viešosiose erdvėse įrengti.

Gavus dotaciją, Druskininkų mieste ir seniūnijose iš viso  įrengta 16 erdvių, kuriose galima nemokamai naudotis bevieliu internetu. Nemokamas aukštos kokybės belaidis ryšys savivaldybės gyventojams ir svečiams bus teikiamas ne trumpiau nei 3 metus.

WI-FI prieigos taškų pavadinimas: Wifi4EU.

Druskininkų savivaldybės mero patarėjas Simonas Kazakevičius sako, kad šiuo projektu siekiama, jog Druskininkų bendruomenė ir čia atvykstantys svečiai viešose vietose – parkuose, skveruose, visuomeniniuose pastatuose –  galėtų patogiai naudotis belaidžiu interneto ryšiu.

„Belaidis interneto ryšys reikalingas ne tik pramogaujantiems.  Pastebime, kad vis dažniau darbui žmonės renkasi ne tradicinius kabinetus ar darbą iš namų, o ieško įdomių, įkvepiančių erdvių, nori darbą derinti su sveikatinimu ir poilsiu. Druskininkai tam tinka idealiai, o įgyvendinus šį projektą lankomiausiose kurorto vietose – K. Dineikos sveikatingumo parke, Gydyklų parke ir kitose erdvėse – turime kokybišką belaidį ryšį“ – sako S. Kazakevičius.

Jau netrukus visos 16 vietų bus pažymėtos informaciniais ženklais.

Screenshot 150

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą