Tvarkoma Alytaus miesto socialinių paslaugų centro aplinka

Keičiasi VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro aplinka. Čia baigiami tiesti nauji takeliai, įrengtas fontanas, papildomas apšvietimas, sporto aikštelė. Šios įstaigos teritorija aptverta nauja tvora, sumontuotos papildomos vaizdo stebėjimo kameros, laistymo sistema, statomi nauji šiltnamiai, juose šio centro lankytojai planuoja auginti ne tik daržoves, bet ir vaistažoles.
Šios socialines paslaugas teikiančios įstaigos aplinka tvarkoma Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo programos projekto „Augančios socialinės pasienio iniciatyvos", skirto Alytaus, Varėnos rajono ir Luko (Elk) miestų (Lenkijos Respublika) bendruomenėms, lėšomis.
Pasak Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjos Sonatos Dumbliauskienės, pasienio projektas skirtas trims tikslinėms grupėms: negalią turintiems asmenims, socialiniams darbuotojams ir gausioms šeimoms. „Socialinė įtrauktis į bendrą veiklą – tai viena iš didžiausią poveikį turinčių priemonių, todėl projekto metu yra įgyvendinami studijų vizitai socialiniams darbuotojams – keičiantis patirtimi, žiniomis, sprendžiant bendras problemines situacijas, atliekant įvairias teorines ir praktines užduotis. Kitais metais planuojamas studijų vizitas ir neįgaliems asmenims ir jų šeimos nariams į Luką (Lenkija) ir Varėną. O pasienio gausios šeimos jau atšventė festivalius ir įrodė, kad socialinė iniciatyva „Alytus – viena šeima" neturi jokių sienų", – apie projektą pasakoja S. Dumbliauskienė.
Aplinkos tvarkymo darbus planuojama baigti iki 2017 m. spalio 20 d. Pasigrožėti ir praleisti laisvalaikį sutvarkytoje VšĮ Alytaus socialinių paslaugų centro aplinkoje galės visi Alytaus miesto gyventojai.
INTERREG V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo programos Augančių socialinių pasienio iniciatyvų projektas bus įgyvendinamas iki 2018 m. birželio 30 d.

 

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą