Sutvarkytos keturios Alytaus krepšinio aikštelės

Sutaupytos biudžeto lėšos naudojamos prasmingai – šį rudenį Alytaus miesto savivaldybė atnaujino keturių krepšinio aikštelių dangas.
Alytuje yra net 28 krepšinio aikštelės ir beveik visas jas reikia naujinti – tai parodė vasaros pabaigoje atliktas dangos, krepšinio stovų ir lankų būklės įvertinimas bei inventorizacija. Jau pats vertinimas paskatino iniciatyvą parodyti ir bendruomenes kartu su aktyviais pirmininkais ir seniūnaičiais.
Bendruomenės pačios susitvarkė kai kurių aikštelių krepšinio stovus – danga jose buvo pakeista pirmiausia. Aikštelės prie Putinų g. 2, Naujosios g. 54, Statybininkų g. 48 ir Jaunimo g. 50 gyvenamųjų namų laukia krepšininkų! Oro sąlygoms leidus, darbai galės būti pratęsti dar šiemet, o likusių aikštelių atnaujinimo klausimas bus sprendžiamas, svarstant kitų metų biudžetą.
Kaip ir buvo planuota, dar šiemet bus įrengta 10 vaikų žaidimų aikštelių įvairiose miesto vietose – daugiausia ten, kur galimybės naudotis artimiausių darželių žaidimų aikštelėmis yra ribotos.

 

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą