Trijų kaimų gyventojai važiuos atnaujintais keliais

Alytaus rajone šį mėnesį bus priduoti atnaujinti keliai trijuose kaimuose. Savivaldybės užsakymu vykdomi žvyravimo ir asfaltavimo darbai. Intensyviai kelio atnaujinimo darbai vykdomi Alytaus seniūnijos Jurgiškių ir Miroslavo seniūnijos Maslauciškių kaimų kelyje, kuriame susikerta Jurgiškių ir Beržų gatvės, kurios driekiasi 4,2 km. Žvyravimo darbai turi būti baigti iki lapkričio 30 d.

Kaip sakė Alytaus rajono savivaldybės administracijos Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas Mantas Ludavičius, vykdant šių gatvių žvyravimą, iškasti vandens nuvedimo grioviai, iškirsti krūmai. Gatvių tvarkymo darbus atlieka uždaroji akcinė bendrovė „Lingora“.

„Lėšų šioms gatvėms tvarkyti prašėme, nes buvo daug gyventojų prašymų, be to, tai yra vienas iš pagrindinių kelių į Miroslavą“, – sakė savivaldybės administracijos Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas M. Ludavičius.

Taip pat iki gruodžio mėnesio turi būti baigta asfaltuoti ir netoli esančio Likiškėlių kaimo Dvaro gatvė. „Vieno kilometro ilgio gatvė suprofiliuota, paruošta asfaltavimui, užpilta skalda“, – sakė M. Ludavičius.

Šios gatvės asfaltavimo darbus atlieka uždaroji akcinė bendrovė „Parama“.

 

Visų trijų gatvių tvarkymo darbams Alytaus rajono savivaldybės prašymu lėšų skirta iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos Kelių priežiūros ir plėtros programos ir savivaldybės biudžeto.

 Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą