Sportininkai iš Azijos dalijasi žiniomis ir susipažįsta su Alytaus kraštu


Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas priėmė dziudo sporto atstovus, atvykusius iš Japonijos ir Malaizijos, kuriuos pristatė dziudo imtynininkus ugdantis alytiškis Zenius Vencevičius, Alytaus sambo ir dziudo imtynių federacija vadovas Rimantas Liegus, Japonijoje studijuojantis alytiškis dziudo sportininkas Rokas Nenartavičius.
Svečių priėmime dalyvavo mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė.
Savivaldybėje viešėję sportininkai studijuoja tarptautiniame dziudo universitete Japonijoje. Jie Alytuje vieši nuo gruodžio 23 d. ir dalijasi žiniomis, treniravimo metodikomis su alytiškiais ir rajono sportininkais, o laisvu laiku susipažįsta su krašto kultūra, tradicijomis, kulinariniu paveldu.
Rajono meras A. Vrubliauskas pasveikino atvykusius svečius, pasidžiaugė glaudžiu bendravimu su dziudo sportą propaguojančius treneriu Z. Vencevičiumi. „Labai džiugina jau daug metų organizuojamos tarptautinės dziudo stovyklos Dauguose, į kurias atvyksta sportininkų iš įvairių valstybių“ , – sakė meras.
Treneris Z. Vencevičius pasidžiaugė savivaldybės pagalba ir parama, kuri padeda sportininkams siekti rezultatų, organizuoti stovyklas, bendradarbiauti su kitais dziudo klubais. Pasak trenerio, tiek šiuo metu į Alytų atvykusiems svečiams iš Japonijas ir Malaizijos, tiek ir anksčiau buvusiems, be treniruočių ir mokymų, visada pristatomos krašto tradicijos, kulinarinis paveldas, parodomas lankytinos vietos, kiti miestai. Šiandienos svečiai pas mus sutiko Kūčias, Kalėdas ir Naujuosius metus. Pasak jaunuolių, Lietuvos tradicijos labai skiriasi nuo jų gimtųjų šalių. Jie taip pat pastebėjo, kad labai skiriasi ir dziudo sporto mokymo metodai.
Meras padėkojo svečiams už vizitą, pasikeitė atminimo dovanėlėmis, sportininkai apžiūrėjo savivaldybės tarybos posėdžių salę.


Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą