"7bet-NKL“ čempionai neturėjo vargo su lygos debiutantais - Alytaus ekipa

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) debiutantas „Alytus“ sužaidė trečias šio sezono rungtynes. Po dviejų pralaimėjimų „namų“ rungtynėse Šilutėje ir išvykoje su „Perlu“ Vilkaviškyje, alytiškiai susitiko su praėjusio sezono pirmenybių laimėtoju - Jurbarku.

Kauno rajone įsikūrusi laikina „namų“ aikštelė alytiškiams sėkmės neatnešė. Ši „7bet-NKL“ debiutantų namų dvikova vyko Kaune, VDU sporto centre.

Nors rungtynės turėjo vykti Alytuje, jos buvo perkeltos į kitą vietą dėl uždelsto naujos dangos klojimo Alytaus SRC arenoje.

Jurbarko komanda tuo metu remontavo savo arenos tablo, todėl rungtynėms pasirinkta neutrali vieta – Valdo Adamkaus vardo VDU sporto centras, esantis Akademijos miestelyje.

Alytus pralaimėjo Jurbarkui, nusileisdami 23 taškais (74:97).

Rezultatyvus Pauliaus Beliavičiaus pasirodymas pažymėtas lengva „Jurbarko-Kario-Manvestos“ (2-1) pergale. Povilo Valaičio kariauna išvykoje 97:74 (35:14, 18:19, 24:18, 20:23) nušlavė be pergalių esantį „Alytų“ (0-3).

Jurbarkiečius į pergalę vedusio Beliavičiaus sąskaitoje per 28 minutes buvo 22 taškai (2/4 dvit., 5/12 trit., 3/3 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 22 naudingumo balai.

Gintautas Matulis pridėjo per 21,5 minutės pridėjo 7 taškus, 7 sugriebtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 15 efektyvumo balų. Tomas Delininkaitis pasižymėjo 8 taškais.

Tritaškių salvėmis prapliupę svečiai per pirmąsias 10 žaidimo minučių smeigė 6 tolimus metimus ir greitai susikrovė solidžią persvarą (35:14).

Vaizdas ant parketo nesikeitė ir antrajame ketvirtyje, tad į rūbinę „Jurbarko-Kario-Manvestos“ krepšininkai keliavo nepraradę pranašumo – 53:33.

Šeimininkams Malekas Davisas per 27 minutes pelnė 18 taškų (3/8 dvit., 4/6 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei sukaupė 17 efektyvumo balų.

„Atletas“: Malekas Davisas 18 (3/8 dvit., 4/6 trit., 4 rez. perd.), Issacas Stanbackas 11 (4/6 dvit.), Juozas Balčiūnas 10 (2/7 trit., 4 kld.), Ronaldas Rutkauskas (5/5 baud., 8 atk. kam., 4 kld.) ir Albertas Tatevosyanas (1/5 trit.) po 9, Lukas Kazlauskas 7.

„Jurbarkas-Karys“: Paulius Beliavičius 22 (5/12 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Paulius Danisevičius 13 (2/6 trit., 6 rez. perd.), Karolis Guščikas (6 atk. kam., 2 blok.), Justas Nausėdas (2/2 trit.) ir Karolis Kokoška (2/3 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.) po 10, Mintautas Bulanovas 9 (5/7 baud., 4 rez. perd.), Tomas Delininkaitis 8 (2/3 trit.), Gintautas Matulis 7 (7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.).