Tarptautinės plaukimo varžybos „Dzūkijos taurė - 2018“

Kovo mėnesio 16-17 dienomis Alytuje vyko 28-tosios tarptautinės plaukimo varžybos „Dzūkijos taurė - 2018“ Jose dalyvavo 470 plaukikų. Kurie atstovavo 25 plaukimo klubus iš keturių valstybių. Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Rusijos. Dvi dienas plaukikai kovojo 3 amžiaus grupėse dėl medalių. Varžybose geriausiai sekėsi plaukikams iš Vilniaus, kurie iškovojo 45 medalius, iš kurių 17 aukso.

I amžiaus grupėje Ieva Jacevičiūtė 200 metrų kompleksiniu stiliumi laimėjo auksa, o 100 m. krūtine nuotolyje bronzos medalį.

II amžiaus grupėje Gabija Mankauskaitė laimėjo 2 sidabro medalius 100 metrų ir 200 metrų nugara nuotoliuose. Šioje amžiaus grupėja 2 vietą 100 metų peteliške nuotolyje laimėjo ir Ugnius Kama

III amžiaus grupėje geriausiai iš alytaus sekėsi plaukt Edvinui Kilmanui, kuris laimėjo aukso medalį 200m. krūtine nuotolyje ir sidabru tenkinosi 100 m. krūtine rungtyje.

Iš alytiškių dar reikėtų paminėti netoli prizinių vietų likusius: Tita Pauliuką, Austėją Grabytę, Vilgustę Gustaitytę, Liviją Maldonytę, Kiprą Mockevičių, Ugnių Vyšniauską.