Antroji Alytaus „Dzūkijos“ pergalė: rungtynių pabaigoje nokautuotas „Nevėžis“

Alytaus „Dzūkijos“ komanda grįžo į pergalių kelią. Nikola Vasilevo vadovaujami krepšininkai Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“ ) rungtynėse, namų arenoje 85:82 (13:21, 20:19, 28:16, 24:26)  įveikė Kėdainių „Nevėžį“ ir įsirašė antrąją pergalę šiame sezone.

Rungtynės Alytaus komandai prasidėjo sunkokai. Atakose trūko tikslumo, metimai skriejo pro šalį, o tuo naudodamiesi varžovai krovėsi pranašumą. Mindaugas Sušinskas prametė vieną iš trijų baudos metimų, dvitaškį pelnė Vladislavas Koreniukas ir po pirmojo kėlinio „Nevėžis“ buvo priekyje 21:13.

Antrajame kėlinyje dzūkų puolimas atsigavo ir suteikė vilties, tačiau varžovus vytis sekėsi sunkiai. Komandos keitėsi taškais, o „Nevėžis“ laikė pranašumą. Alejandro Hernandezas paskutinėmis kėlinio sekundėmis smeigė dvitaškį ir deficitas prieš ilgąją pertrauką buvo septyni taškai (33:40).

Po ilgosios pertraukos dzūkai pabudo. Puolimas tapo kur kas geresniu nei pirmoje rungtynių dalyje, o to dėka varžovai ne tik pasivyti, tačiau ir išsiveržta į priekį. Trečiajame kėlinyje prabilo iki tol varžovų gerai prižiūrėtas komandos lyderis Katinas Reinhardtas, o po jo tritaškio, prieš lemiamą ketvirtį pirmauta 61:56.

Paskutiniajame kėlinyje „Dzūkija“ ir toliau įrodinėjo pranašumą ir jau atrodė, kad rungtynių baigtis aiški. Tačiau paskutinėmis kėlinio minutėmis N.Vasilevui teko raudonuoti iš pykčio, kadangi alytiškiai ėmė daryti neleistinas klaidas bei Kėdainių klubui keliose atakose iš eilės dovanojo kamuolį. Likus aštuonioms sekundėms rezultatas tapo lygus ir atrodė, kad komandoms teks žaisti pratęsimą, tačiau tuomet savo žodį tarė K.Reinhardtas.

Likus sekundei iki rungtynių pabaigos amerikietis smeigė tritaškį ir Alytui padovanojo labai lauktą bei neįtikėtino grožio pergalę.

„Dzūkija“: Katinas Reinhardtas 22, Antolijus Kaširovas 16 (7 atk. kam.), Gediminas Žalalis 11 (1/6 trit.).

„Nevėžis“: Malcolmas Grantas 25 (5 rez. perd.), Vladislavas Koreniukas 16 (8 atk. kam.), Justas Tamulis ir Jamesas Woodardas po 10.