Nuotraukos autorius: Domantas Aleksynas

Galingai finišavusi „Dzūkija“ privertė kapituliuoti „Skycop“ krepšininkus draugiškose rungtynėse

Trečiadienio vakarą Druskininkuose draugiškame krepšinio  turnyre Alytaus „Dzūkija“ susitiko su atsinaujinusia ir gerokai pasikeitusia Prienų „Skycop“ ekipa. Alytiškiai rungtynių pabaigoje pademonstravę geležinę gynybą šventė pergalę - 65:55.

Susitikimą šiek tiek geriau pradėjo alytiškiai, kurie beveik viso pirmojo kėlinio metu buvo priekyje. Po pirmųjų 10 minučių „Dzūkija“ minimaliai pirmavo – 17:16.

Antrasis kėlinys taip pat klostėsi panašiai. Abi komandos darė klaidų, tačiau prieniškiai vedini Darjušo Lavrinovičiaus ir Gintaro Leonavičiaus išėjo ilsėtis į ilgąją pertrauką turint trapų 3 taškų pranašumą – 31:34.

Po didžiosios pertraukos ant parketo sugrįžusios komandos ir toliau tęsė klampų, nerezultatyvų žaidimą. Visi gi, Andrėjaus Urlepo treniruojamiems žaidėjams po sužaisto pusvalandžio pavyko rezultatą persverti savo naudai -49:46.

Lemiamo ketvirčio viduryje prieniškiai pirmavo minimaliu skirtumu – 53:52, tačiau mačo pabaigą „Dzūkijos“ krepšininkai laimėjo net 13:2, visiškai išderino varžovų puolimą ir šventė pergalę rezultatu 65:55.

Alytaus komanda tiesiog dominavo po krepšiu, laimėdama kovą dėl atšokusių kamuolių net 63:34.

„Dzūkijos“ gretose rezultatyviausiai žaidė  Egidijus Dimša pelnęs 14, Kendrickas Brownas pridėjęs  11 bei Paulius Petrilevičius surinkęs  11 taškų.

„Skycop“ ekipoje išsiskyrė Darjušas Lavrinovičius įmetęs 14 bei  Gintaras Leonavičius  pridėjęs 10 taškų.