Šeši medaliai Lietuvos dziudo čempionate

Spalio 13–14 d. Kaune Ignas Mečajus laimėjo aukso medalį. Miroslaviškė Justina Valvonytė svorio kategorijoje (57 kg) pelnė bronzos medalį, Karolina Žuklijūtė (48 kg) pirmą kartą tapo Lietuvos dziudo čempionato prizininke, iškovojo sidabro medalį. Sunkiasvoris Ernestas Cikanavičius trečiąjį kartą tapo Lietuvos bronziniu prizininku, įvykdė I daną ir užsirišo juodą diržą. Rokui Nenartavičiui (100 kg) ir Donatui Saboniai (90 kg) atiteko bronzos medaliai. Mantas Jakubavičius (73 kg) liko penktasis.
Lietuvos dziudo čempionate teisėjavo Alytaus dziudo federacijos garbės prezidentas Rimantas Liegus, dziudo treneriai Arūnas Valionis, Martynas ir Rolandas Lukoševičiai. Varžybas stebėjo Alytaus dziudo federacijos prezidentas Jonas Pikūnas.
Spalio 20–21 d. Alytaus sporto ir rekreacijos centre vyks XXIX dziudo turnyras, skirtas Lietuvos karininkui Antanui Juozapavičiui atminti. Į Alytų atvyksta 10 valstybių sportininkai. Varžybų pradžia 10 val., maloniai kviečiame apsilankyti.