„Dzūkija“ ir toliau „Šiaulių“ krepšininkus paliko pergalių bade

Ketvirtąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje įsirašė Alytaus „Dzūkijos“ klubas, kuris svečiuose 105:84 (26:29, 28:17, 22:19, 29:19) sutriuškino „Šiaulių“ ekipą.

Abi komandos rungtyniavo be savo svarbių krepšininkų: „Šiaulių“ stovykloje nebuvo Nicholaso Zeislofto, ir Vytauto Šarakausko, o „Dzūkija“ neturėjo Katino Reinhardto, kuris susižeidęs kelį.

Rungtynės prasidėjo rezultatyviai. Vien per pirmąsias 10 minučių komandos kartu įmetė net 55 taškus.

Nors pirmąjį kėlinį laimėjo šiauliečiai (29:26), dzūkai antrajame ketvirtyje varžovams taip puolime siautėti neleido ir įpusėjus mačui turėjo 8 taškų persvarą – 54:46.

Viską į savo vietas sustatė trečiasis kėlinys, kai „Dzūkija“ laimėjo atkarpą 10:0 (68:50) ir Antano Sireikos auklėtiniams šio deficito panaikinti iki mačo pabaigos nepavyko. Rezultatu 105:84 pergalę iš Saulės miesto išsivežė alytiškiai.

Verta paminėti, kad 17 rezultatyvių perdavimų atlikęs dzūkų įžaidėjas Alejandro Hernandezas pakartojo asmeninį savo rekordą bei buvo labai arti absoliutaus „Betsafe-LKL“ rekordo, kuris yra 18 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo pavykę padaryti Davidui Edwardsui  ir Aidui Viskontui .

„Dzūkijos“ gretose rezultatyviausiai žaidė  Gediminas Navickas pelnęs 22 taškus,  (5/7 dvit., 4/6 trit.), Alejandro Hernandezas pridėjo 16 , bei Paulius Petrilevičius ir Gediminas Žalalis surinko po 15 taškų.

„Šiaulių“ komandoje išsiskyrė Omaras Prewittas su  14 taškų ir Ignas Vaitkus bei  Donatas Sabeckis pridėję po 12.