Irklentės entuziastas iš Italijos išbandys vandens kelią Druskininkai- Kaunas

Įdomu, kai lietuviai išbando naujus kelionių mūsų upėmis ir ežerais būdus, bet dar įdomiau, kai tai daro svečiai iš užsienio.

Ateinančią savaitę druskininkiečiai ir kurorto svečiai taps originalios akcijos liudininkas. Vandens kelionių vandeniu entuziastas iš Italijos Andrea Ricci pradės vandens kelionę Nemunu iš Druskininkų į Kauną. Įdomiausia tai, jog jis plauks ne valtimi, plaustu ar baidare, bet irklente.

 

Su sparčiai Lietuvoje populiarėjančia vandens priemone – irklente – italas nusprendė per keturias dienas nuplaukti iš Druskininkų į Kauną.

Tai ne primoji šio italo kelione irklente Lietuvos upėmis. Gegužę jis plaukė Nerimi iš Vilniaus į Kauną, įveikdamas 170 km. atstumą.

A.Ricci Lietuvą pasirinko neatsitiktinai. Irklenčių mylėtojas mūsų šalyje yra lankęsis ne kartą, nes jis dirba konsultantu vienoje iš įmonių, vykdančioje transporto plėtros projektus Lietuvoje.

"Iš paukščio skrydžio mačiau, kad Lietuvoje yra daug gražių vietų ir upių. Man labai patinka žmonės, maistas, o irklentės yra mano mėgstamiausias užsiėmimas. Pradėjau ieškoti įdomaus maršruto, kurį galėčiau įveikti irklente. Pastebėjau, kad Neris jungia dvi Lietuvos sostines – Vilnių ir Kauną, o iš puikaus Druskininkų kurorto Nemunu galima pasiekti Kauną. Ilgai laukiau šios galimybės sugrįžti į Lietuvą", - sakė A. Ricci, kuris irklente yra įveikęs nemažai upių Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Austrijoje, Šveicarijoje.

A. Ricci prisipažino, kad aistra irklentėmis jis apsikrėtė vos tik pabandęs: "Esu bandęs įvairiausias vandens priemones, bet irklentės man yra ypatingos. Čia galima visą laiką stovėti ir stebėti viską aplinkui, mėgautis gamta. Labai pamilau šį sportą".

Prieš pradėdamas plaukimą Nemunu, A. Ricci susitiks su Druskininkų vadovais ir aptars tolesnio bendradarbiavimo perspektyvas.

"Mums labai svarbūs tokie įvykiai, kuomet užsieniečiai atranda Druskininkus ir sugalvoja išnaudoti vandens kelią.“, -- sakė Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius.

 

Kviečiame visus druskininkiečius ir kurorto svečius iškilmingai išlydėti šaunųjį italą į kelionę Nemunu.

Laukiame Jūsų ateinantį antradienį, birželio 25 d., 11 val. 50 min. aikštėje prie Druskininkų savivaldybės. Linksmai palydėsime A.Ricci prie Nemuno, į „Hermio“ uostą ir palinkėsime jam sėkmingo plaukimo.

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą