Nuotraukos autorius: Domantas Aleksynas

Lemiamose sezono varžybose Alytaus “Dainavos” futbolininkai liko be medalių

Miesto stadione sužaistos paskutinės Pirmos lygos rungtynės, kuriose sprendėsi kam atiteks sidabras. Kovoje tarp  Alytaus “Dainavos” ir Gargždų “Bangos” ekipų susitikimas baigėsi be įvarčių, tačiau varžovams to pakako, kad iškovotų antrosios vietos apdovanojimą.

Nors “Bangai” Alytuje pakako ir lygiųjų, būtent gargždiškiai buvo aktyvesni dvikovos pradžioje. Jau 8 minutę po tolimo perdavimo Renato Matos da Silva aplenkė “Dainavos” vartininką, tačiau netiksliai smūgiavo į vartus. Vėliau tikslumo arba teisingų sprendimų pritrūkdavo atakos smaigalyje atsidūrusiems J.Bičkui ir R.Matos da Silva. Besibaigiant kėliniui savo šansą turėjo ir šeimininkai – smūgiuodamas galva iš kelių metrų į vartus nepataikė Jose Louis Balanta.

Prasidėjus antrajam kėliniui alytiškiai vos nepasiuntė “Bangos” į nokdauną – niekieno nekliudomas Vincente Mena smūgiavo iš baudos aikštelės, tačiau kelią kamuoliui į vartus užkirto koją kyštelėjęs Deividas Padaigis.

Nors alytiškiai didelėmis pajėgomis bandė atakuoti “Bangos” vartus, svečių vartininkas Tadas Norbutas neturėjo daug darbo. Kur kas karštesnių akimirkų išgyveno “Dainavos” vartų sargas Airidas Mickevičius. Arčiausiai tikslo jau per teisėjo pridėtą laiką buvo gargždiškis Gediminas Kruša, kuris gavęs perdavimą iš Pauliaus Lotužio, įveikė šeimininkų vartininką, tačiau paskutinę akimirką “Dainavą” išgelbėjo atskubėjęs gynėjas.

Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias, kurios daugiau džiaugsmo suteikė gargždiškiams – “Banga” finišavo antrojoje vietoje, o alytiškiai liko ketvirti, į priekį dar praleidę “Vytį”.

Šio sezono nugalėtoju tapo Telšių “Džiugo” komanda.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą