Nuotraukos autorius: D. Lukšta

Alytaus „RKL-GUT.LT“ ekipa sezone suklupo antrąjį kartą

Moterų lygos B divizione kovojančios Alytaus „RKL-GUT.LT“ krepšininkės patyrė antrąjį sezono pralaimėjimą. Šį kart dzūkaitės namų aikštelėje turėjo pripažinti Vilniaus „Svajos“ pranašumą.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo alytiškės ir nieko nelaukdamos pabėgo į priekį. Po greitų rezultatyvių Alytaus klubo krepšininkių atakų pirmosios 10 minučių pasibaigė 2 taškų atsarga – 16:14.

Antrajame ketvirtyje viskas apsivertė aukštyn. Dzūkaitės strigo puolime, o varžovės lengvai įveikdavo šeimininkių gynybą. Po dviejų kėlinių priekyje buvo vilnietės – 35:39.

Po ilgosios pertraukos toliau aikštelėje dominavo „Svajos“ komanda. Vienu metu ekipas skyrė 10 taškų riba (37:47). Tačiau baiginėjantis trečiojo ketvirčio laikui alytiškių deficitas sumažėjo iki 7 taškų – 50:57.

Paskutiniajame rungtynių kėlinyje į rungtynes sugrįžo intriga, kadangi jų pabaigoje komandas skyrė vos vienas metimas. Visgi, alytiškėms pritrūko šiek tiek sėkmės ir susitikime teko nusileisti – 66:70.

„RKL-GUT.LT“: Gedvilė Savostaitė 16 (8/12 dvit.), Saulė Mikelionytė 15 (4/12 dvit.), Rita Žilinskaitė 14 (3/4 dvit., 2/8 trit.), Milda Sauliūtė 11 (4/7 dvit.).

„Svaja“: Irina Michailova 24 (10/14 dvit., 8 kld.), Irena Vizbarienė 16 (5/8 dvit., 8 atk. kam., 3 blk.), Vesta Peregorodejevaitė 8.

Alytaus „RKL-GUT.LT“ krepšininkės su 3 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais užima 6-ąją turnyrinės lentelės vietą.