Pasinaudokite galimybe sutvarkyti asbesto atliekas nemokamai

Alytaus miesto savivaldybės administracija kviečia gyventojus teikti prašymus asbesto turinčių gaminių atliekoms surinkti.

Kas gali teikti prašymus?

Individualių namų savininkai, planuojantys 2024–2025 m. keisti šiferio (asbesto) stogus arba jau pasikeitę ir sukaupę asbesto turinčių gaminių atliekų. 

Ką reikia nurodyti informacijoje?

Informacijoje būtina nurodyti individualaus pastato savininką (-us) ar valdytoją, adresą, telefono numerį ir faktiškai sukauptą / planuojamą asbesto turinčių gaminių atliekų kiekį.

Kur atliekas sukrauti?

Iš anksto norime informuoti ir paprašyti, kad atliekas išvežimui sukrautumėte tokioje vietoje, kurioje gali privažiuoti stambiagabaritis krovininis automobilis. 

Kokios galimos pakuotės?

Galimos pakuotės – atliekos sukrautos ant europadėklų, didmaišiuose su kilpomis ar į kitas pakuotes, kurias būtų galima mechanizmu pakelti ir pakrauti į stambiagabaritį automobilį.

Kur priimami prašymai?

Gyventojų prašymai dėl asbesto turinčių gaminių atliekų surinkimo apvažiavimo būdu priimami el. paštu info@alytus.lt
Pateikti prašymą galima ir viename langelyje, adresu: Rotušės a. 4. Alytus, užpildžius prašymo formą.

Dar informacijos

Per 2023 m. alytiškiai iš savo aplinkos saugiai pašalino daugiau kaip 110 tonų asbesto turinčių atliekų. Sveikatai kenksmingų pavojingų atliekų surinkimas, transportavimas į sąvartyną ir utilizavimas kompensuotas iš valstybės biudžeto. Alytaus miesto savivaldybė pasirašė naują paslaugų teikimo sutartį su UAB „Ecoservice“. Savivaldybė finansuoja tik Alytaus miesto gyventojų privačiuose namų ūkiuose susidariusių asbesto atliekų tvarkymą.  

Aplinkos apsaugos skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą