Suskubkite pasidžiaugti šiluma: praneša, kada orai vėl atvės

Šeštadienio naktis bus debesuota su pragiedruliais, vietomis, didžiausia tikimybė vakariniuose rajonuose, trumpai palis. Pietų vėjas šiek tiek aprims, pūs 5–10 m/sek. greičiu. Temperatūra visą naktį išliks teigiama, bus 1–6 laipsniai šilumos. Šeštadienio dieną iš vakarų artės šaltasis atmosferos frontas. Bus ir tankių debesų, ir giedresnio dangaus plotų, į daugelį rajonų išplis trumpi lietūs, dažnesni ir gausesni jie bus vakarinėje šalies pusėje. Vėjas daugiausia pūs iš pietų, pietvakarių, 7–12 m/sek. greičiu. Nors debesų bus daug ir palis, temperatūra įdienojus sugebės pakilti iki 9–14 laipsnių šilumos, tik pajūryje gali būti laipsniu kitu vėsiau.

Sekmadienio naktį per šalį praslinks šaltasis atmosferos frontas. Dangų dengs tankūs debesys, daugelyje rajonų protarpiais palis. Vėjas suksis iš vakarų, bet žymiau nesustiprės, pūs 7–12 m/sek. greičiu. Šaltesnis oras pradės stumti šilumą iš mūsų šalies, tačiau dėl tankių debesų temperatūra dar nekris žemiau 1–6 laipsnių šilumos. Sekmadienio dieną šalia mūsų šalies suksis ciklono centras, būsime šaltojoje ciklono dalyje. Dangų dengs tankūs debesys, pragiedrulių bus nedaug. Daugelyje rajonų tarpais kris krituliai, pirmoje dienos pusėje dar vyraus lietus, bet popietę vis dažniau pasirodys šlapdriba.

Vėjas rims ir taps besikeičiančios krypties. Dėl šalį užplūdusios šaltesnio oro masės temperatūra nekils aukščiau 3–8 laipsnių šilumos.

Pirmadienį ciklonas pamažu nyks ir trauksis nuo mūsų šalies. Vyraus debesuoti su pragiedruliais orai, trumpalaikiai ir daugiausia negausūs krituliai iškris tik vietomis. Papūs nestiprus, bet šaltas šiaurės rytų vėjas. Naktį bus nuo 2 laipsnių šalčio iki 3 šilumos, vietomis formuosis plikledis, o dieną sušils tik iki 2–7 laipsnių šilumos.

Antradienį ir trečiadienį turėtų stiprėti aukštesnio slėgio laukas, todėl kritulių tikimybė mažės. Naktimis temperatūra svyruos apie 0 laipsnių, o dienomis orai pamažu šils – antradienio dieną turėtų būti 3–8, trečiadienio dieną 4–9 laipsniai šilumos.


Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą